רדיו ללא הפסקה זכתה במכרז: תמשיך להפעיל את תחנת רדיו 99

הפער בין הציונים שנתנו היועצים במכרז היה זניח

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קבוצת רדיו ללא הפסקה, המפעילה הנוכחית של רדיו 99, זכתה במכרז שהתקיים היום משעות הצהריים - תפעיל את התחנה ב-4 השנים הבאות. קבוצת רדיו ללא הפסקה מפעילה שתי תחנות אזוריות נוספות: רדיו ללא הפסקה (103FM) ורדיו צפון (104.5FM).

בין הציון שנתנו היועצים במכרז לכל אחת מהקבוצות לא היו פערים משמעותיים כך שמרבית שיקול הדעת היה בידי חברי המועצה. שני חברי מועצה הצביעו בעד קבוצת רדיו עכשיו והשאר הצביעו בעד רדיו ללא הפסקה. רדיו ללא הפסקה הציעה בין השאר כי התחנה תעסוק בנושאי איכות סביבה ותקדם נושאים ירוקים במהלך השידורים. בתקופה האחרונה ניטש ריב משפטי בין הצדדים כאשר אנשי רדיו עכשיו ביקשו לקבל צו ביניים שידחה קיום המכרז, זאת בשל העובדה כי יאיר שטרן שייעץ למועצה במכרז, הוא מכר ותיק של חיים יבין אשר נשכר על ידי הקבוצה המתחרה. בית המשפט לא קיבל הבקשה.

רדיו ללא הפסקה נמצאת בבעלות יו"ר קבוצת דור-אלון, דודי ויסמן (32%, דרך רשת ריבוע כחול), אלי עזור, מבעלי צ'רלטון, ג'רוזלם פוסט, חברת מרקעים וקבוצת נובוסטי (31%), רשת קלאב הוטל (22%), יו"ר רשות השידור המיועד, אמנון דיק (11% - במידה ויתמנה דיק יפקיד מניותיו בנאמנות) ויו"ר התחנה ומנכ"ל חברת רדיו ללא הפסקה, עידו מור (4%). מנכ"לית התחנה היא מישל קרמרמן שמכהנת בתפקיד בשנתיים האחרונות, עוד מהתקופה בה רדיו 99 הוחזק על ידי ארקדי גאידמק.

רדיו עכשיו, שהפסידה במכרז, היא בבעלות משה מנו, קבוצת אורגד, צביקה שפירא וגרשון ירושלמי. חלק מבעלי הקבוצה אף התחרו על מכרז הרדיו באזור חיפה אך הפסידו. למעט תחנת הרדיו האזורי בירושלים שבה נבחר זכיין חדש, בכל שאר המכרזים שעליהם היה יותר ממתמודד בודד זכה הזכיין המשדר.

יו"ר רדיו 99, עידו מור, מסר בתגובה כי: "אני מודה לרשות השנייה על האמון שנתנה בקבוצה ובטוח כי נסיון הקבוצה יביא את רדיו 99 להיות אחת התחנות המובילות בשוק הרדיו בישראל".

מנכ"ל רדיו 99, מישל קרמרמן, אמרה כי: "קונספט השידורים החדש בשילוב עם צוות ניהולי מוביל וקבוצה עסקית חזקה תציב את רדיו 99 בראש תחנות הרדיו באזור. הרדיו ישדר תמהיל שידורים מגוון אשר ישלב תוכן המתמקד בנושאי איכות הסביבה ומוזיקה שתתאים לקהל היעד. אני גאה ושמחה על ההזדמנות שניתנה לי לעמוד בראש תחנת הרדיו הראשונה בישראל אשר תייחד את שידוריה לנושאים התורמים לאיכות הסביבה".

מקבוצת רדיו עכשיו טרם נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker