ההתאחדות לכדורגל מאיימת: נתבע את צ'רלטון אם לא תשדר את משחקי ליגת העל בעונה הקרובה

בהתאחדות לכדורגל גם דוחים את התביעה שהגישה נגדם צ'רלטון בסך 42 מיליון שקל

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בהתאחדות לכדורגל תוקפים היום בחריפות את הודעת חברת צ'רלטון כי לא תשדר את משחקי ליגת העל בשנה הקרובה. "מדובר במכתב המהווה המשך ישיר לאופן התנהלותה הבוטה של מרשתך, אופן התנהלות של צד שהינו מפר הסכמים סידרתי (כפי שיוכח בערכאות המתאימות), אופן התנהלות של צד שבועט בכל הסכמה תוך העלאת טענות מצוצות מהאצבע, טענות שלא הועלו על ידו בזמן אמת" - כך כתבו עורכי דינה של ההתאחדות במכתב ששיגרו לעורכי דינה של צ'רלטון.

בהתאחדות לכדורגל גם דוחים את התביעה שהגישה נגדם צ'רלטון בסך 42 מיליון שקל: "אנו סמוכים ובטוחים כי מרשתך, כצד מיוצג, תבין ותלמד את ההשלכות של מעשיה, לרבות ההשלכות המשפטיות. מרשתך תצטרך, בין היתר, לשלם למרשותיי את התמורה הכספית המלאה עבור כל תקופת הזיכיון וכן לפצות את מרשותיי ואת קבוצות הכדורגל וכל צד שלישי נפגע אחר בגין ההפסדים והנזקים שיגרמו כתוצאה מאי שידור של לפחות 3 משחקים בכל מחזור כמתחייב מההסכם".

לפני כשבוע וחצי נסגר המכרז לרכישת שידור המשחק המרכזי של ליגת העל אך אף ערוץ לא ניגש למכרז. בערוץ 10, ששידר את המשחק המרכזי בשנה שעברה, החליטו לוותר על זכויות השידור בעקבות חוסר ההתעניינות והרייטינג הנמוך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker