וואלה מצאה פיתרון לתחום הלוחות: חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם יד2

בעבר הצהיר מנכ"ל וואלה כי אם לא יצליח לחתום על הסכם משמעותי לבניית לוחות לאתר, יקים מערכת פנימית כזו

איילה צורף
איילה צורף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איילה צורף
איילה צורף

חברת וואלה הודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם אתר הלוחות הגדול בישראל - יד2. מוואלה נמסר כי: "מדובר בשיתוף פעולה רחב היקף. אתר יד2 יקודם מעמוד הבית של וואלה וממשקי חיפוש של יד2 ישולבו במגוון ערוצים באתר. במקביל, וואלה-שופס תהפוך לפלטפורמת הקניות של יד2".

"אנו גאים על שיתוף הפעולה החדש שמלבד תרומתו הכלכלית לוואלה, מרחיב את עושר השירותים שאנו מציעים לגולשינו. צעד זה משתלב במהלך הכולל של השקת הגרסה החדשה של ערוצי וואלה! שהתחיל לפני כשבוע", אמר אילן ישועה, מנכ"ל וואלה.

לדברי שון תל, מנכ"ל יד2: "אין ספק כי שיתוף הפעולה מחזק הן את יד2 והן את וואלה. אנו צופים צמיחה נוספת לאור החיבור הזה ומאמינים כי זו התחלה טובה למיזמים משותפים נוספים".

החיבור ל-יד2 פתר לוואלה בעיה עמוקה שהייתה לה בתחום הלוחות. לפני שנתיים, בראיון ל-TheMarker אמר ישועה: "וואלה תקים מערך של לוחות דרושים, רכב ונדל"ן".

עד כה גולש וואלה שהיה מעוניין לחפש דירה או רכב, הופנה לעמודי לוח העיר באינטרנט (של רשת שוקן), אך פעילות זו הוצנעה באתר. זאת, מאחר שוואלה לא הייתה שותפה ברווחים מפרסום המודעות האלה, כעת בנו שתי החברות מודל הכנסות משותף ממודעות יד2 שמתפרסמות בוואלה.

באותם ימים אמר ישועה: "זה ברור לגמרי שאנחנו צריכים לתת מענה לנושא מודעות הרכב והנדל"ן, תחום שלא קיים אצלנו כיום. זה לא עולה על הדעת שאנחנו לא נפעל בתחום שמניב הכנסות כל כך נאות".

באותם ימים ניהל ישועה שיחות עם לוח העיר, "אם זה לא ייצא לפועל, נקים מערך עצמאי לטיפול בתחום. בין אם בפיתוח עצמי, ובין אם בבניית שיתוף פעולה, אנחנו נהפוך להיות שחקן חזק ומשמעותי בתחום. אני מקווה שעד סוף 2007 נשיק את הפעילות שלנו בתחום. בכל מקרה, בתוך שנה בוודאות כבר נפעל בצורה חזקה בתחום".

כאמור, לקח לוואלה שנתיים כדי להוציא לדרך את שיתוף הפעולה בתחום הלוחות עם יד2. בעוד וואלה מרוויחה פתרון ומענה לגולשיה בתחום הלוחות, מרוויח יד2 את תנועת הגולשים שמביא עימו וואלה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker