אדלר-חומסקי, יהושע וגיתם מתמודדים על תקציב קופת חולים מכבי בהיקף של 7-6 מיליון שקל

בין היתר יתבקשו המשרדים להגיש סכום אותו הם מתחייבים להפנות לרכישת שטחי פרסום ב"מכביתון"

איילה צורף
איילה צורף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

שלושה משרדי פרסום החליטו לקחת חלק במכרז על תקציב קופת חולים מכבי ולהתמודד על תקציב של 6-7 מיליון שקל בשנה. המשרדים הם אדלר-חומסקי, גיתם BBDO ויהושע TBWA.

המשרדים שהוזמנו להתמודד במכרז אך החליטו שלא לקחת בו חלק הם מקאן אריקסון וראובני פרידן (שמתמודדים על מכרז תקציב הפרסום של שירותי בריאות כללית שנערך במקביל). עוד הוזמנו להתמודד שלמור-אבנון-עמיחי וגלר-נסיס וגם הם החליטו שלא לקחת חלק במכרז.

כפי שנחשף ב-TheMarker

במכרז המקורי ביקשה קופת החולים ממשרדי הפרסום להתחייב על מינימום של 600 אלף שקל בשנה פרסום ב"מכביתו" אך התרעמות של בעלי משרדי הפרסום בטענה כי מדובר בסעיף לא הוגן, הביא את מכבי לשנות את נוסח הסעיף כך: "המשרדים שיעלו לשלב ב' רשאים להציג בפנינו את הצעותיהם באשר לפרסום ב'מכביתון', תוך שהם אינם מוגבלים במחיר סף כלשהו". כך שלמעשה המשרדים מתמודדים בינהם, בין היתר, גם על גובה התקציב שהם יפנו למודעות של הלקוחות של אותו משרד בעיתון של קופת חולים מכבי.

ממכבי נמסר כי "בתוך כשבועיים ייבחרו המשרדים שיעלו לשלב הבא בו ידרשו המתמודדים להציג פתרון אסטרטגי וקריאטיווי לבריף אותו יקבלו מהקופה. תהליך המכרז מתחילתו ועד לבחירת הזוכה עתיד להימשך כחודשיים, כך שמכבי צפויה להודיע על בחירתה בתחילת חודש יולי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker