איל פאר מונה למנהל עסקיו של אלי עזור

פאר, שימש עד באחרונה כסמנכ"ל המסחרי של עיתון "הארץ"

איילה צורף
איילה צורף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איילה צורף
איילה צורף

איל פאר, מי ששימש עד באחרונה כסמנכ"ל המסחרי של עיתון "הארץ", יעבור לנהל את עסקיו של איש העסקים אלי עזור. בחלק מהחברות ישמש פאר כדירקטור. לפי הערכות, ההיקף השנתי של עסקיו של עזור הוא כ-300 מיליון שקל בשנה.

בשבוע שעבר רכש עזור את חברת שילוט החוצות מקסימדיה מידי ניוז קורפ. מקסימדיה עם חברת מרקעי תקשורת, השייכת אף היא לעזור, מחזיקות יחד ביותר מ-60% משוק שילוט החוצות בישראל (לא כולל שילוט קירות).

נכסי מדיה נוספים של עזור הם העיתון "ג'רוזלם פוסט", רשת המקומונים בשם "המקומון" המופצת בתל אביב, רמת גן, פתח תקוה וערים נוספות, וכן בית הדפוס שמעניק שירותים חיצוניים, בהם גם שירותי דפוס, לשלדון אדלסון. גם החינמון ישראלי "פוסט", שייך לעזור (יחד עם ויסמן), וכן העיתון בשפה הרוסית "נובוסטי".

פאר, 38, ימונה למנהל בפועל של חלק גדול מעסקים אלה. הוא החל את דרכו ברשת שוקן ב-1996 כמנהל ההפצה של רשת המקומונים. ב-2004, במקביל למינויו של יוסי ורשבסקי למנכ"ל העיתון, מונה פאר לתפקיד הסמנכ"ל המסחרי של "הארץ" והיה בין מקימי העיתון הכלכלי היומי של TheMarker. תחת ניהולו של פאר עלו ההכנסות מפרסום ב"הארץ" ב-44%, וזאת בניגוד למגמה הכללית בישראל ובעולם של ירידה בנפח הפרסום בעיתונות.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker