תימור גורדון מוכר את חלקו בארק לפובליסיס

רמי יהושע ו-TBWA העולמית רכשו את חלקם של גיא וירון מור ב-TBWA דיגיטל

איילה צורף
איילה צורף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איילה צורף
איילה צורף

<<מנכ"ל משרד הפרסום האינטראקטיבי ארק, תימור גורדון, ימכור את רוב חלקו במשרד לפובליסיס - כך נודע ל-TheMarker. העסקה בוצעה לקראת הפיכתה של פובליסיס ישראל לחברת אחזקות.

גורדון, שמחזיק ב-26% מהמשרד, ימכור את מרבית מניותיו לפובליסיס, ואת הנותרות ימיר במניות מיעוט בחברת האחזקות שתוקם. השווי שלפיו בוצעה העסקה אינו ידוע. כפי שפורסם ב-TheMarker, פובליסיס העולמית החליטה לנהל את פעילותה בישראל באמצעות קבוצת אחזקות, שתיקרא פובליסיס ישראל. הקבוצה תכלול את משרדי הפרסום גלר נסיס, אריאלי, אידיאלוג'יק, ווב אימאג', פובליסיס נט מדיה, ארק אינטראקטיב וסאצ'י אינטראקטיב. פעילות החברה אמורה להתחיל בשבועות הקרובים, לאחר שיתקבל אישור מרשויות המס.

פובליסיס תחזיק ב-70% מחברת האחזקות. את רוב ה-30% הנותרים יחזיקו ינון לנדנברג ודורון טל, ויאיר גלר ומשה נסיס. גורדון וסמנכ"ל הקריאייטיב של הקבוצה, רוני שניידר, יחזיקו במניות מיעוט. גורדון יישאר בתפקיד מנכ"ל ארק אינטראקטיב. גלר וגורדון סירבו להתייחס לדברים.

בתוך כך הודיעו אתמול רמי יהושע וסוכנות הפרסום העולמית TBWA על רכישת חלקם של האחים גיא וירון מור (49%) בחברת TBWA דיגיטל. עם תום הרכישה תחזיק יהושע TBWA בכל מניות חברת האינטראקטיב, ותטמיע אותה בתוכה. בעסקה תעביר TBWA דיגיטל לאחים מור את אחזקותיה בחברה הבת באזילה, העוסקת במעקב אחר פעילות מותגים ברשת. לאחר העסקה יחזיקו השניים ב-85% מממניות החברה.

לפי הערכות TBWA, היקף הפעילות של החברה ב-2009 יסתכם בכ-35 מיליון שקל. לפי הערכות, שווי החברה לצורך העסקה הוא מיליוני שקלים בודדים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker