וואלה רוכשת את חלקה של רדמאץ' בפורטל דורשי העבודה וואלה ג'ובס תמורת 3.5 מיליון שקל

רדמאץ' תמשיך, עם זאת, לתת שירותי ניהול לאתר תמורת תשלום חודשי

פז וייסמן
פז וייסמן

שנה לאחר שעלה לאוויר אתר וואלה ג'ובס לאוויר, לוח הדרושים המקוון של וואלה, הנמצא בבעלות וואלה וחברת רדמאץ' (Redmatch) הישראלית, רוכשת וואלה את חלקה של רדמאץ' תמורת 3.5 מיליון שקל, כך נודע ל-TheMarker.

בין רדמאץ' לוואלה היתה שותפות שווה של 50% לכל חברה, ולכן רכישת חלקה של רדמאץ' מעניק לוואלה ג'ובס שווי של 7 מיליון שקל. עם זאת, רדמאץ' תמשיך לתת שירותי ניהול לאתר תמורת תשלום חודשי.

רדמאץ' הוקמה בשנת 2000 על ידי דניאל אבידור, המכהן גם כמנכ"ל. החברה עוסקת בפיתוח טכנולוגיות בתחום ההשמה, ועם לקוחותיה בישראל נמנים MIT וצה"ל. החברה פעילה גם בהודו, מלזיה וסינגפור ופועלת במודלים עסקיים שונים, בהם שותפות וחלוקה בהכנסות.

החברה נוהגת לחבור לפורטלים גדולים במדינות היעד, וליצור אתם שיתופי פעולה בתחום הדרושים. בארץ חברה רדמאץ' ל-MSN ישראל ב-2005 במסגרת שיתוף פעולה שהתקיים עד היום, גם לאחר רכישתה של MSN ג'ובס בידי וואלה לפני כשנה.

המודל העסקי של וואלה ג'ובס משלב בין מנויים בתשלום לבין חבילות פרסום לחברות המגייסות - מודעות מודגשות, מודעות דיספליי (באנרים), דיוור מפולח וכדומה. מחפש העבודה יכול לראות את המודעות, אך לצורך יצירת קשר הוא נדרש לשלם 39-24 שקל בחודש.

את רדמאץ' ייצגו עורכי הדין רועי אבנרי וטל קרת השותפים במשרד זיסמן, אהרוני, גייר, עדי קפלן ושות'.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker