מנכ"ל קבוצת טיב טעם - דובי שניידמן - הודיע להנהלה על כוונתו לעזוב את החברה

כך נודע ל-TheMarker; שניידמן נכנס לתפקיד מנכ"ל טיב טעם ביוני 2006, לאחר ששימש במשך שלוש שנים כמנכ"ל הרשת; את הרבעון השלישי של 2007 סיימה טיב טעם עם צמיחה ברווח התפעולי וההכנסות טיפסו ב-10% לעומת הרבעון המקביל ל-256.8 מיליון שקל

אפרת אדיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מנכ"ל קבוצת טיב טעם, דובי שניידמן, בוחן את המשך כהונתו בקבוצה והודיע על כוונתו לעזוב את החברה בפני ההנהלה. כך נודע ל-TheMarker.

שניידמן, (34), נכנס לתפקיד מנכ"ל טיב טעם ביוני 2006, לאחר ששימש במשך שלוש שנים כמנכ"ל הרשת והמשיך לשמש גם כמנכ"ל הרשת לצד המינוי החדש. מינויו של שניידמן לתפקיד מנכ"ל הקבוצה התבסס על היכרות מעמיקה של שניידמן בפעילות הקבוצה. בעלי הקבוצה, קובי טרייביטשט ועמית ברגר ראו בו כמועמד טבעי לתפקיד, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת רמת האמון והביטחון שהם נותנים בו. מסיבה זו, ממשיך שניידמן לשתף פעולה עם טרייבטש להקמת קרן השקעות משותפת בתחום הנדל"ן והקמעונאות.

בחודשים האחרונים עלה שמה של קבוצת טיב טעם לכותרות עם שידור תחקיר כלבוטק על החברה אשר הציג חתולים מסתובבים בשטח אחד ממפעלי החברה ואוכלים ממשטחי בשר שהושארו בחוץ ויועדו, ככל הנראה, לחלוקה.

את הרבעון השלישי של 2007 סיימה טיב טעם עם צמיחה ברווח התפעולי וההכנסות טיפסו ב-10% לעומת הרבעון המקביל ל-256.8 מיליון שקל, אם כי את הרבעון הקודם סיימה החברה ברווח של 275 מיליון שקל. בשורה התחתונה חזרה הרשת להיות שלילית ברבעון השלישי, והחברה הפסידה חצי מיליון שקל לעומת הפסד של 4 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker