עירית שטראוס מכרה את מניותיה - כ-10% - במשרד הפרסום ראובני פרידן

הרוכשים הם אודי פרידן ומשה ראובני

עדי דברת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדי דברת

מאת עדי דברת ואופיר בר-זהר

לאחר הרכישה מחזיקים השניים ב50% מהחברה, כאשר החברה הבינלאומית IPG מחזיקה ב50% הנוספים. החברה לא מסרה איזה סכום שולם בעסקה, אבל העריכה את שווי המשרד ב-18 מיליון דולר.

עירית שטראוס שימשה שותפה במשרד עד ספטמבר 2007, אז החליטה להפסיק את פעילותה השוטפת במשרד, אך נותרה בעלת מניות בו. מכירת המניות מגיעה בהמשך לעזיבת קבוצת שטראוס את משרד הפרסום.

סימנים ראשונים לבקע במערכת היחסים בין ראובני פרידן לבין הנהלת שטראוס ניתן היה לראות כבר לפני כשנה וחצי - אז החליטה הנהלת שטראוס להפר את האיזון הקבוע שהיה נהוג עד אז בין משרדי הפרסום שלה, והעבירה לשלמור את תקציב המותג פסק זמן, שהיה אז לקראת מהלך פרסומי נרחב. עד אז חולקו התקציבים במידה שווה ומאוזנת בין שני המשרדים.

בהמשך העניק אודי פרידן, שותף במשרד, ראיון בעיתונות, שבו אמר כי ההסכם עם שטראוס אינו משתלם וכי הוא מתקשה לעבוד עם הלקוח. בשטראוס זעמו על הדברים, ובעיקר כעס מנכ"ל הקבוצה ארז ויגודמן. לאחר מכן העבירה קבוצת שטראוס גם את יתרת תקציבה למשרדים אחרים, למעט תקציב הגלידות.

מדוברה של עירית שטראוס נמסר בתגובה: עירית שטראוס סיימה שותפותה בראובני פרידן בידידות ובהסכמה הדדית ומלאה. עירית שטראוס מתרכזת בהקמת הפרויקט החדש נובו בישראל ובאחזקותיה בקבוצת שטראוס.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker