יעל ולצר

"וול סטריט ג'ורנל אירופה" ו"ג'רוזלם פוסט" הכריזו היום על שותפות בתחומי ההפצה והשיווק במטרה להגביר את מכירות "וול סטריט ג'ורנל" בישראל, מקבוצת דאו ג'ונס, שנחשב לאחד מהעיתונים העסקיים המובילים בעולם. תפוצתו של העיתון בדפוס ובמדיה המקוונת עומד על כ-2.1 מיליון קוראים, ומועסקים בו כ-600 עיתונאים ברחבי העולם.

שיתוף הפעולה, עליו הוכרז היום, יחל בתחילת ינואר 2008. "ג'רוזלם פוסט" ידפיס, יפיץ וישווק עותקים של "וול סטריט ג'ורנל אירופה" בישראל, למנויים משותפים - פרטיים ועסקיים - ובאמצעות נקודות מכירה.

הנחת העבודה המשותפת מתבססת על כך שעל אף ש"וול סטריט ג'ורנל אירופה" ימשיך להימכר גם בנפרד, הוא יפיק תועלת מהשקת קמפיין פרסומי ושיווקי נרחב לקידום השותפות, כמו גם מהכוח המסחרי של קבוצת מרקעי תקשורת הישראלית, שמחזיקה ב"ג'רוזלם פוסט" ובנכסי תקשורת אחרים.

מייקל ברגמאייר, מנכ"ל קבוצת התקשורת של דאו ג'ונס באירופה אמר: "אנחנו נרגשים מההזדמנות והחשיפה שהשותפות הזאת יכולה להביא לעסקים שלנו בישראל".

אייל גולן, מנכ"ל מרקעי תקשורת: "השותפות מהווה אבן דרך בתקשורת כשעיתון עסקי כדוגמת "וול סטריט ג¿ורנל" מרחיב את זמינותו למנהיגיה העסקיים של ישראל ולציבור הרחב. השותפות הזו תוביל ליוזמות נוספות שיביאו תועלת לציבור העסקי בישראל".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker