שנה לאחר ההשקה - אלי עזור נאלץ לסגור את הביזנס פוסט

העיתון לא הצליח לייצר כל נוכחות בזירה הכלכלית וההכנסות מפרסום היו נמוכות; עזור יתחיל להפיץ את ה"וול סטריט ג'ורנל", שישווק ויופץ עם ה"ג'רוסלם פוסט" במקום ה"ביזנס פוסט" - ולא יתורגם לעברית

יעל ולצר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעל ולצר

שנה לאחר יציאתו לאור של העיתון הכלכלי "ביזנס פוסט", שבבעלות אלי עזור, שצורף והופץ ביחד עם ה"ג'רוסלם פוסט", הוא ייסגר, ככל הנראה, עוד השבוע. ההחלטה הסופית על כך צפויה להתקבל בימים הקרובים. במקביל, מחר עומד להיות מופץ לראשונה ה"וול סטריט ג'ורנל", שישווק ויופץ עם ה"ג'רוסלם פוסט" במקום ה"ביזנס פוסט" - ולא יתורגם לעברית.

לפני כחודש חתם עזור הסכם שיתוף פעולה בדבר הפצה ושיווק של ה"וול סטריט ג'ורנל", וככל הנראה אינו מצליח לעמוד בהדפסת והפצת שני המוספים במקביל. כתוצאה מכך, ייסגר ה"ביזנס פוסט", ככל הנראה, עוד הלילה. רוב העובדים של העיתון, שכבר קיבלו הודעה על הסגירה, יעברו ככל הנראה לעבוד באתר האינטרנט של העיתון.

עדיין לא ברור באיזה אתר אינטרנט מדובר משום שלביזנס פוסט אין אתר אינטרנט. עורכי האתר דיברו על השקת אתר אינטרנט כאשר השיקו את העיתון - אבל הדבר נשאר בגדר דיבורים מעורפלים. בתחילת דרכו של העיתון אף הופיעו מודעות עצמיות שטענו שבקרוב יעלה אתר אינטרנט - אולם שום אתר לא עלה עד עצם היום הזה.

בבעלות עזור גם חברת צ'רלטון, ערוצי ספורט בתשלום, והחינמון "ישראל פוסט" ביחד עם איש העסקים דודי ויסמן.

ניצן כהן, עורך ה"ביזנס פוסט" אישר שהוחלט להתרכז הפעילות האינטרנט.

אלי עזור אישר את יציאתו של ה"וול סטריט ג'ורנל" ביום שלישי, ואת אפשרות סגירתו הקרובה של ה"ביזנס פוסט".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker