סקאל תישאר בדיוטי פרי לפחות עד אוגוסט 2008 - הגיעה להסדר תמלוגים חדש עם רשות שדות התעופה

בתחילת השבוע פורסם, כי סקאל ביקשה לסיים את החוזה שלה עם רש"ת וזאת בעקבות הפסדים כבדים אליהם נקלעה; על פי ההסכם המתגבש, התגמולים לרש"ת יהיו 50% מדמי המינימום או 15% מההכנסות - הגבוה מבין השניים

סיון קלינגבייל
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מאת סיון קלינגבייל וזוהר בלומנקרנץ

סקאל ורש"ת יסכמו היום על המשך פעילות סקאל בדיוטי פרי נתב"ג עד אוגוסט 2008. כך נודע ל-TheMarker. על פי ההסכם המתגבש, התגמולים לרש"ת יהיו 50% מדמי המינימום או 15% מההכנסות - הגבוה מבין השניים.

בשנה האחרונה, לאחר צמצומים ממושכים, סגר סקאל את פעילות החשמל והאלקטרוניקה של הקבוצה והיא מונה רק את החנות בדיוטי פרי. בעבר אמר סקאל, כי התחרות בשוק החשמל הביאה לשחיקת המרווחים הקמעוניים והפכה את הפעילות בשוק לבלתי כדאית.

דוברת חברת סקאל דיוטי פרי מסרה, כי "סקאל תמשיך להפעיל את חנות החשמל והאלקטרוניקה בנתב"ג, בתאום עם רש"ת לפחות עד אוגוסט 2008, בתנאים שסוכמו ומתאימים לשני הצדדים. לדברי הדוברת, תקופת הארכה נועדה להעניק לרשת זמן הערכות. לחברת סקאל דיוטי פרי עסקים רבים בשיתוף עם רש"ת, אשר ימשיכו לפעול על פי תנאי המכרז הקיימים עד סוף 2013. עד אז תמשיך החברה להפעיל בנתב"ג את חנות אופנת הילדים, חנות השעונים וחנות סקאל טויס. כמו כן, תמשיך סקאל להפעיל את חנות הדיוטי פרי בשדה התעופה עובדה".

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה: "סקאל תפעל עד אוגוסט 2008. בתקופה הקרובה ייצאו מכרזים למציאת זכיין חדש שיחל לפעול בספטמבר 2008. סקאל לא תוכל לגשת למכרז החדש".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker