נתי טוקר

הדוגמנית והמגישה, בר רפאלי, תנחה את תוכנית הריאליטי "האח הגדול"  שתעבור לערוץ 13 של רשת בנובמבר. עד כה הנחתה רפאלי את התוכנית "אקס פקטור", שעונתה הקרובה צפויה לעלות בקרוב. ההערכות הן ש"אקס פקטור" תרד מהמסך בהמשך.

ככל הנראה, רפאלי תנחה את התוכנית עם צביקה הדר. רפאלי עידכנה הבוקר בחשבון האינסטגרם שלה לוגו של "האח הגדול" כדי לעדכן על המהלך הצפוי. רפאלי העלתה את הפוסט, לאחר שגופי התקשורת קיבלו מידע על התחמתה ופנו בתגובה לרשת.

מרשת נמסר בנוגע לשילובו של הדר לצדה של רפאלי: "אין תגובה".

רפאלי, דוגמנית בינלאומית מצליחה, הנחתה עד כה שתי עונות של "אקס פקטור". לפי נתונים שפורסם ב-TheMarker, כחלק מקריסת ז'אנר הריאליטי, נתוני הצפייה ב"אקס פקטור" צנחו ב-24% בין העונה הראשונה לשנייה. רייטינג העונה השנייה הגיע ל-22.9% בלבד (בכלל האוכלוסייה). גם נתוני "האח הגדול", ששודר עד כה בקשת, רשמו ירידה חדה של 25%. בעוד בעונה ברביעית השיגה התוכנית רייטינג ממוצע של 36%, העונה האחרונה הניבה רק 28% בקשת.

ההערכות הן כי לאחר פיצול ערוץ 2 והתגברות התחרות בשוק הטלוויזיה המסחרית עם ערוצי קשת, רשת וערוץ 10, נתוני הצפייה בתוכניות הגדולות ירשמו ירידה נוספת. בשוק הטלוויזיה מעריכים כי תוכניות בסדר גדול של "האח הגדול" ו"אקס פקטור" ירשמו הפסדים קשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker