"רודפים אותנו": חדשות 2 ישדרו תחקיר על בעל השליטה בערוץ 20

התחקיר יעסוק בעמותה להחזרה בתשובה שממומנת על ידי יצחק מיראשווילי ובפעילותו של נתנאל סימן טוב, נציג הבעלים בערוץ 20 ■ חדשות 2: אנו דוחים את הטענות על הסף"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אולפן ערוץ 20
נתי טוקר

חדשות ערוץ 2 ישדרו במהדורת חדשות השבת תחקיר של העיתונאי יוסי מזרחי שעוסק בעמותה להחזרה בתשובה שאחד מתורמיה הוא יצחק מיראשווילי, בעל השליטה בערוץ 20. בתחקיר יעלו סימני שאלה סביב התנהלות העמותה ומקבלי השכר בה, והוא יעסוק גם בנתנאל סימן-טוב, נציג הבעלים בערוץ 20. סימן טוב הוא דמות דומיננטית בערוץ, ובין היתר יתייחס התחקיר לשכר שקיבלה רעייתו עבור עבודתה בתפקיד בכיר בעמותה.

בין חדשות 2 לערוץ 20 מתנהל כיום מאבק חריף סביב הפעלת ערוץ הכנסת. ערוץ 20 זכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסת, ובחדשות 2 טענו כי ההליך לא היה תקין. חדשות 2 אף הגישו בנושא עתירה לבג"צ, שבעקבותיה נקבע צו ביניים שמותיר את הפעלת ערוץ הכנסת בידי חדשות 2 עד לדיון בעניין.

בסביבת ערוץ 20 וסימן טוב טוענים כי יש קשר בין התחקיר אודותיהם לבין המאבק בין חדשות 2 לערוץ 20. "התחקיר הזה הוא חלק מרדיפה של חדשות 2 נגד ערוץ 20 לאחר ההפסד במכרז ערוץ הכנסת. חבל מאוד שהרדיפה הזו עוברת לפסים אישיים. יש פה ניגוד עניינים חריף של חדשות. זה לא אתי", אמרו מקורבים לסימן טוב.

באחרונה סוקרו בעלי ערוץ 20 בכלי התקשורת בנסיבות אחרות. יצחק מיראשווילי ואביו מיכאל נעצרו בחשד למתן שוחד במסגרת החשדות נגד שר הפנים אריה דרעי.

מחדשות 2 נמסר: "אנו דוחים את הטענות על הסף".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker