"יאיר נתניהו היקר. אתה כנראה בלחץ": אריאל אולמרט עונה לבנו של ראש הממשלה

בתחילת השבוע, בתגובה לפוסט של "עמוד 61", כתב יאיר נתניהו על בנו של רה"מ לשעבר: "מה עם איזה תחקיר על 'הבן של כולנו' של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?"

דנה מיכאילוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר ובנימין נתניהו
יאיר ובנימין נתניהוצילום: אי־אף־פי

ילדי הפוליטיקאים ממשיכים להתקוטט במדיה החברתית: הערב (ד') העלה אריאל אומרט, הבן של רה"מ לשעבר, אהוד אולמרט, פוסט בתגובה לפוסט שהעלה ביום ב', יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"יאיר נתניהו היקר. כותבים עליך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ. דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים", כותב אריאל אולמרט. הפוסט הוא תגובה לאזכור לגביו על ידי יאיר נתניהו אשר כתב, בפוסט שלו, "מה עם איזה תחקיר על "הבן של כולנו" של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לבטחון המדינה?".

אריאל אולמרט כתב היום:

אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך. מן רומיאו וג׳ולייט על ציר בית צפפא-פריז, רק בצבע וורוד.

אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי.

הבעיה הגדולה יותר היא הגזענות וההומופוביה שנוטפות מן המעשייה הזו. הפיצו אותה אתרי ימין בימי כהונתו של אבי כראש ממשלה, וכל תכליתה להסית בשם "האמיתות" האפלות הנחשפות בה: "בן הומו", "בן זוג פלסטיני", ועוד כל מיני המצאות.

עד היום התעלמתי. אולי כי אין שום דבר שלילי בעיניי בלהיות הומו או פלסטיני.

ואז אתה נכנסת לתמונה, יאיר נתניהו היקר....

הנה החלק שמוקדש לי בפוסט שכתבת:

"מה עם תחקיר לגבי הילד של כולנו, בנו של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם איזה פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?"

כמה גזענות והומופוביה יאיר. ולקינוח אתה טוען שפגענו, אני והחבר הדמיוני, בבטחון המדינה. כל הכבוד.

עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה - לכאורה - אצל מילארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים). בקיצור, אני חי את חיי. הנסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות.

אריאל אולמרט.

בתחילת השבוע עלה פוסט ביקורתי אודות יאיר נתניהו בדף הפייסבוק "61", שמפעיל מכון מולד. הפוסט כלל מידע עובדתי תחת הכותרת "חמישה דברים שלא ידעתם על יורש העצר, יאיר נתניהו".

בתגובה כתב אתמול יאיר נתניהו:

"הי 61. אני לא אתייחס לכל השקרים וההשמצות. כמה נחמד אבל שהצד שלכם תמיד מבלבל את המוח על הסתה, דמוניזציה, רצח אופי וחציית קוים אדומים. מה עם איזה תחקיר על מקורות המימון השונים והמשונים (והזרים) של המפעילים של הדף ההזוי הזה. מה עם איזה תחקיר על ה"בן של כולנו" של רוה"מ שרון שנכנס לכלא? מה עם איזה תחקיר על "הבן של כולנו" של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם פלסטיני והמשמעויות לבטחון המדינה? או "הבן של כולנו" של ראש הממשלה פרס שהרג חייל בפליטת כדור והנושא הוצנע? ברוח ימים אלו יש לי מסר לכל חברי הקרן להשמדת ישראל וגרורותיהם – (וכאן מופיעים שני אימוג'ים – אצבע משולשת וערימת צואה חייכנית)".

ממכון מולד נמסר אתמול בתגובה: "אנחנו מקווים שעורכי הדין של משפחת נתניהו לא עסוקים מדי בימים אלה, משום שבמידה ויאיר לא יפרסם התנצלות על הפוסט רצוף השקרים שלו, הם ייאלצו להתמודד עם תביעת דיבה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker