אנשי רשות השידור מונעים את שידורי התאגיד באפליקציה

ברשות השידור לא מעבירים את ניהול האפליקציות לידי התאגיד; בינתיים העלה התאגיד דף אינטרנט ייעודי שבו ניתן לקלוט את שידורי התאגיד בתחנות הרדיו השונות ■ בצהריים אמור להתקיים דיון בבג"ץ בעניין העתירות שהוגשו כנגד פיצול התאגיד ■ רשות השידור: "הרשות פועלת לסייע ככל הניתן לתאגיד השידור הציבורי"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חדר הבקרה של התאגיד
חדר הבקרה של התאגידצילום: דוברות כאן בהקמה

תאגיד השידור הציבורי "כאן" החל הבוקר (ב') את שידוריו בשמונה תחנות הרדיו שלו, אך בשלב זה לא ניתן לקלוט את השידורים באמצעות אפליקציות למכשירי מובייל – משום שאנשי רשות השידור מונעים את העברת ניהול האפליקציות לידיהם של אנשי התאגיד.

מנגד, ברשות השידור מבהירים כי התאגיד הוא זה שלא רצה את האפליקציה משום שתיכנן לפתח אפליקציה חדשה, אך רק הבוקר הועברה פנייה לרשות בנושא.

בעקבות כך, בתאגיד העלו דף אינטרנט ייעודי שבו ניתן לקלוט את שידורי התאגיד בתחנות הרדיו השונות. מטעמו של כונס הנכסים הרשמי, דוד האן, האחראי על פירוק רשות השידור, טרם נמסרה תגובה.

בתאגיד אומרים גם כי אנשי רשות השידור טרם העבירו לידי התאגיד ציוד טכני יקר בעלות עשרות אלפי שקלים, שבתאגיד נמנעו מלרכוש כדי לחסוך בעלויות.

תאגיד השידור החל הבוקר את השידורים בשעה 05:58 בקריאת שמע ישראל ובמבזק חדשות השעה שש, מפי מלאכי חזקיה, בירושלים. 8 תחנות הרדיו של כאן החלו לשדר. הערב, בשעה 17:00, ייפתחו שידורי הטלוויזיה של כאן בתוכנית אקטואליה רכה בהגשת דרור פויר וענת קורל.

היום בצהריים אמור להתחיל דיון בבג"ץ בעתירות השונות שהגוש למתן צו ביניים שימנע את תיקון מספר 8 בחוק התאגיד – כלומר את פיצול הפעילות של השידור הציבור לתאגיד השידור הציבורי, שישדר תוכן כללי, ולתאגיד החדשות שיתמקד בשידורי חדשות ובהפעלת רשת ב'. אתמול בערב בג"ץ קבע צו ביניים ארעי שמקפיא את יישום החוק עד לדיון היום.

מרשות השידור נמסר: "רשות השידור פעלה ופועלת לסייע ככל הניתן לתאגיד השידור הציבורי. כל מערכות רשות השידור עומדות לטובת תאגיד השידור הציבורי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker