מסתמן: נוני מוזס לא ימנה את אבי בן-טל למנכ"ל ידיעות אחרונות

ביטול מינויו של בן-טל עלול לגרור לטלטלה חריפה עוד יותר בקבוצה כולה, אם בן-טל יעזוב את תפקידו גם כמנכ"ל ynet – אחת מהזרועות המרכזיות של הקבוצה

נתי טוקר
אבי בן טל
אבי בן-טלצילום: ירון ברנר

אבי בן-טל ככל הנראה לא ישמש מנכ"ל קבוצת ידיעות אחרונות. בן טל היה המנכ"ל המיועד של הקבוצה והיה אמור להיכנס לתפקידו כבר לפני כחודש, אך ככל הנראה התעוררו מחלוקות בינו לבין מו"ל הקבוצה נוני מוזס, שבגינן מינויו של בן-טל עשוי שלא לצאת אל הפועל. המהלך הזה עשוי לגרור טלטלה חמורה עוד יותר בקבוצה, אם בן-טל יעזוב את תפקידו.

בן-טל מכהן מ-2007 כמנכ"ל ynet וזכה להערכתו של מוזס על תפקודו והצלחתו בפעילות הדיגיטלית. בעקבות כך, הוא אף מונה לאחראי על כל פעילות הדיגיטל של הקבוצה. לאחר מכן סומן בן-טל כמנכ"ל העתידי של הקבוצה כולה, עם פרישתו הצפויה של ינון אנגל – שמונה רק לפני שנתיים לתפקיד המנכ"ל. כחלק ממינוי הצפוי של בן-טל, עזב את ידיעות אחרונות המשנה למנכ"ל הוותיק ציון פרץ, שהתמודד מולו על תפקיד המנכ"ל והיה מקורב למוזס.

בן-טל כבר החל להכין תוכניות אסטרטגיות לעתידה של הקבוצה, שעיקרן קיצוץ משמעותי בתחום הפרינט, בשל התכווצות ההכנסות בו - ומעבר לדיגיטל. ואולם כעת ככל הנראה מינויו לא יצא אל הפועל לאור מחלוקות שנתגלעו בצמרת הקבוצה. אנגל סיים את תפקידו כבר לפני יותר מחודש, אך טרם מונה מנכ"ל חדש. ההערכות הן כי מוזס מחפש למנות מנכ"ל מחוץ לקבוצה.

ביטול מינויו של בן-טל עלול לגרור לטלטלה חריפה עוד יותר בקבוצה כולה, אם בן-טל יעזוב את תפקידו גם כמנכ"ל ynet – אחת מהזרועות המרכזיות של הקבוצה. ההערכות הן כי ביטול המינוי עשוי להוליד משבר אמון חריף יותר ביניהם והוא יעזוב את תפקידו.

מידיעות אחרונות ומבן-טל לא נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום