לוח השידורים החדש של התאגיד ורשת ב': כך זה ייראה החל מיום שני

את השידורים יחלקו ביניהם תאגיד השידור הציבורי "כאן" ותאגיד החדשות; תאגיד החדשות ישדר את תוכניות האקטואליה והחדשות, ותאגיד "כאן" ישדר תוכניות וסדרות

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בניין התאגיד בירושלים
TheMarker Online

אתמול (ג') בערב שודרה מהדורת "מבט" האחרונה, לאחר שסיעות הקואליציה הסכימו על סגירת רשות השידור ב-15 במאי, ללא דחיות נוספות. ביום שני הקרוב ייקח תאגיד השידור הציבורי "כאן" את המושכות ויתחיל בשידוריו בטלוויזיה, ברדיו ובדיגיטל.

לוח השידורים יתחלק בין תאגיד החדשות ותאגיד "כאן", כך שאת הגשת תוכניות האקטואליה, החדשות והפעלת רשת ב' יעשה תאגיד החדשות, ואילו תאגיד "כאן" יפעיל את התוכניות והסדרות בערוץ הטלוויזיה.

שני התאגידים ימוקמו באותו מתחם וישתמשו באותם אולפנים. את מהדורת החדשות המרכזית תגיש גאולה אבן-סער, שהגישה, עד אתמול, את "המוסף" בערוץ הראשון. ההודעה על המינוי לא עברה בשתיקה, וגורמים בסביבת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הביעו עליה תרעומת. בכך תצטרף אבן-סער ליונית לוי בחדשות 2 ותמר איש-שלום בחדשות 10, ויהיו בישראל שלוש נשים שמובילות לבדן את המהדורות המרכזיות.

לוח השידורים הצפוי של רשת ב': יומן הבוקר עם אריה גולן; אקטואליה עם קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן; סדר יום עם קרן נויבך; צהריים עם אסתי פרז; השעה הבינלאומית עם ערן סיקורל; "זה מגיע לכם" עם גילי טמיר; תוכנית כלכלית עם יאיר ויינרב; יומן הערב עם רן בנימיני; תוכנית אקטואליה עם יעקב אייכלר.

לוח השידורים הצפוי של ערוץ הטלוויזיה: תוכנית בוקר; רצף שידורים מבוסס על חומרי ארכיון, החינוכית וערוץ הכנסת; "5 מקורי" עם ענת קורל ודרור פויר; רצועה כלכלית עם דב גילהר; שבע אקטואלי עם מיכל רבינוביץ' ויועז הנדל; מהדורת חדשות עם גאולה אבן-סער; תוכניות וסדרות; סיכום חדשות עם רומי נוימרק.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker