"הכרישים" באים: ערוץ 10 יציג בשבת הקרובה את המיליונרים שירכיבו את פאנל התוכנית

בתוכנית, אשר נערכת בשיתוף TheMarker, שמונה יזמים ישראלים יתחרו זה מול זה בניסיון לשכנע את קבוצת המשקיעים להשקיע סכומי כסף נכבדים מכספם האישי במיזמים אותם הם מעוניינים לקדם

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker digital

"הכרישים", הגירסה הישראלית לתוכנית המצליחה של ה-BBC: Dragons Den, תעלה ב-11 ביולי ב"ישראל 10" בשיתוף עם TheMarker. בשבת הקרובה (24 ביוני) יוצגו לראשונה את ה"כרישים" עצמם - המיליונרים שישקיעו מאות אלפי דולרים במיזם של אחד היזמים המתמודדים בתוכנית.

ששת המיליונרים הינם בעלי הון המגיעים מסקטורים שונים של הזירה העסקית ומרכיבים את הפאנל הקבוע של "הכרישים". מדי תוכנית, 8 יזמים ישראלים מכל שכבות החברה יתחרו זה מול זה בניסיון לשכנע את קבוצת המשקיעים בעלי ההון להשקיע סכומי כסף נכבדים מכספם האישי במיזמים אותם הם מעוניינים לקדם.

את התוכנית ינחה גיא זהר, מגיש מהדורת החדשות "היום שהיה" בערוץ 10, שילווה את היזמים עם צאתם מהפרזנטציה לכרישים, מייד עם השמע פסק דינם.

ביום שבת, בשעה 21:30, ייחשפו לראשונה ששת המיליונרים שישתתפו בתוכנית ה"כרישים": ישראלה שטיר - יו"ר קבוצת "שטיר"; ג'קי בן זקן - אחד מאילי הנדל"ן בארץ; אביב צידון - בעליה של חברת BVR; ניר שרצקי - מנכ"ל איתוראן; עודד דסאו - יהלומן ואיש עסקים בתחום הנדל"ן; וזאב הולצמן - איש עסקים הפועל בשוקי ההון הגדולים בעולם.

בפרק המקדים, כל מיליונר יספר על האידיאולוגיה העסקית שלו, יספק טיפים ליזמים, ויתאר מה הוא מחפש בהשקעה. שלומי גולובינסקי, עורך שוק ההון של אתר TheMarker, יתאר מנקודת מבט מקצועית אובייקטיווית את סיפורו כל אחד מהכרישים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker