דרעי משריין מיליוני שקלים תשלום לשיתוף פעולה עם "ידיעות אחרונות"

שיתוף הפעולה הוא סביב מיזם yschool - פורטל שיעורים מקוונים של קבוצת "ידיעות אחרונות" ■ למשרד נותרו יתרות תקציביות ב-2016, וגם אותן הוא מייעד לפרויקט

נתי טוקר
אריה דרעי
אריה דרעיצילום: אלכס קולומויסקי

המשרד לפיתוח הנגב והגליל של השר דרעי, משריין כספים להעברת 5 מיליון שקלים נוספים לקבוצת "ידיעות אחרונות", וזאת במסגרת שיתוף פעולה למיזם חינוכי. עד כה העביר המשרד 5 מיליון שקל ב-2016, אבל כבר כעת שריין המשרד 3.2 מיליון שקל נוספים מיתרות של המשרד ב-2016 – וזאת כדי לחדש את החוזה לשנה נוספת.

שיתוף הפעולה הוא סביב מיזם yschool - פורטל שיעורים מקוונים של קבוצת "ידיעות אחרונות". הפרויקט הוא מסחרי כחלק מתחום שיעורי העזר בישראל. שיתוף הפעולה בשנה הראשונה נגע ל-90 אלף תלמידים מהנגב והגליל שקיבלו את השירות במימון המשרד לפיתוח הנגב והגליל. עיריות נוספות רכשו שירותים ממיזם yschool, אך ככל הנראה החוזה מול המשרד לפיתוח הנגב והגליל הוא המשמעותי ביותר.

המשרד דיווח על יישום החוזה ב-5 מיליון שקל ב-2016. אלא שלמשרד נותרו יתרות תקציביות ב-2016, וגם אותן מייעד המשרד ל"ידיעות אחרונות". כבר כעת הקצה המשרד 3.2 מיליון שקל נוספים להעברה ל"ידיעות אחרונות", ואם יחודש החוזה יוקצו 1.8 מיליון שקל נוספים.

מהמשרד לפיתוח הנגב והגליל נמסר: "החוזה מול ווייסקול הוא על 5 מיליון שקל והפעילות היא על 5 מיליון שקל בלבד למשך שנה. המשרד שריין כסף נוסף לטובת הארכת ההסכם אם ובמידה ויחליט להמשיך בפרויקט ב-2017 על בסיס יתרות שעמדו לרשותו בסוף שנת 2016, כפי שהוא שריין כסף לפרוייקטים נוספים. מדובר בהליך טכני לחלוטין וההסכם מול החברה בעינו עומד לשנה בלבד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker