מה עובר על ענבל אור? "ניסו לרצוח אותי כמה פעמים"

ענבל אור בסרטון חדש: "אנחנו נמצאים במדינת עולם שלישי, מדינת מאפיה. לאחרונה גיליתי שנעשה לי עוקץ מאוד גדול בחברה שמעורבים בהם גורמים בכירים, והרבה מאוד אנשים במשק הישראלי. מעורבים בזה גם אנשי משטרה שלא הסכימו לקבל את העדות"

נתי טוקר
ענבל אור
ענבל אורצילום: יוליאן לוינסון

מה עובר על ענבל אור? אור מעלה בימים האחרונים טענות כי גורם כלשהו מנסה לרצוח אותה, סיממו אותה והאקרים השתלטו על מכשירי הטלפון שלה. בסרטונים שהעביר איש יחסי הציבור שלה, מבקשת אור מהצופים לסייע לה "להילחם בשחיתות". במקביל, היחצ"ן שלה לשעבר מסר כי היא "חוותה משבר שנראה כי הוביל אותה לשורה של החלטות לא רציונליות".

סרטון שהופץ היום על ידי היחצ"ן של ענבל אור:

בשבועות האחרונים גם הגישה אור עשרות תלונות למשטרה שלפיה מנסים לרצוח אותה. בחדשות 10 דווח כי המשטרה בחנה את הנושא ומתייחסת לתלונות אלה כאל תלונות שווא.

את הסרטונים צילם יוליאן לוינסון, שמגדיר את עצמו הסוכן והיחצ"ן שלה. בסרטונים טוענת אור כי "כבר עשרה ימים גיליתי שאנחנו נמצאים במדינת עולם שלישי, מדינת מאפיה. לאחרונה גיליתי שנעשה לי עוקץ מאוד גדול בחברה שמעורבים בהם גורמים בכירים, והרבה מאוד אנשים במשק הישראלי. הגעתי לזה למשטרה. מעורבים בזה גם אנשי משטרה שלא הסכימו לקבל עדות. ניסו לרצוח אותי מספר פעמים". לדבריה, "לצערי לכל מה שאני אומרת יש ראיות. הכל מגובה".

במקביל, הודיע היום היחצ"ן דודי מליץ כי יפסיק לייצג את אור. לדבריו, "לאחר תקופה בת חודשים ספורים של עבודה משותפת, בה נראה היה כי הדברים מתכנסים לכדי שליטה ועבודה מסודרת, חוותה אור משבר שנראה כי הוביל אותה לשורה של החלטות לא רציונליות שאין זה המקום לפרטן. אנו מצידנו, איפשרנו לאור להמשיך ולעבוד, אך משזו הפסיקה לשתף פעולה באופן סדיר, אנו מודיעים על הפסקת התקשרות, מאחלים לענבל הצלחה, חשיפת העובדות ושקט לה ולמשפחתה".

לוינסון מסר: "בתקופה האחרונה ענבל מאויימת על ידי מספר גורמים. נעקצה ע"י הקרובים אליה. בימים הקרובים האמת תצא לאור. ענבל אישה מאוד כשרונית אשר נקלעה לסיטואציה מאוד קשה ותצא ממנה בקרוב מאוד". לטענתו, בית הוריה של אור במזכרת בתיה הוצת אתמול. עם זאת, מדוברות כבאות והצלה נמסר כי מדובר בשמיכה שנדלקה בחצר הבית, ולא נגרם כל נזק לרכוש במקום.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker