חיים זנו

נבחרת ישראל בכדורסל, שעושה בימים אלו את ההכנות האחרונות לקראת משחק הפתיחה של טורניר ההזדמנות האחרונה, ערכה אתמול מסיבת עיתונאים בנהריה. מאמן הנבחרת, צביקה שרף, נשמע מרוצה מאוד מההכנות. "אנחנו רק בשלב הראשון בתהליך", הדגיש, "אני רוצה לשבח את השחקנים על הרצינות וההשקעה במהלך ההכנה. היריבות טובות ועקשניות ואין לנו שום כונה לזלזל בהם".

יו"ר איגוד הכדורסל, ירמי אולמרט, ניצל את מסיבת העיתונאים כדי לתקוף את ערוץ 1, שהביע חוסר עניין ברור ברכישת זכויות השידור למשחקי החוץ של הנבחרת. "צריך לפרק את רשות השידור", אמר אולמרט, "אנחנו לא צריכים לרדוף אחריהם בשביל השידורים. המשחקים צריכים להיות משודרים בערוץ ממלכתי". בקשר להחלטה להעביר את משחקי הבית של הנבחרת לנהריה, הוסיף אולמרט ש"המטרה היא ליצור קשר עם הקהל הצפוני ועידוד הכדורסל בפריפריות".

הקפטן טל בורשטיין ומאיר טפירו, שנכחו גם הם במסיבת העיתונאים, העדיפו לפזר קלישאות על נחישות וברצון להצליח, ושמו דגש על חשיבות הקהל, אך מי שגנב את ההצגה היה גור שלף. "מי שהנבחרת יקרה לו, שזה כולל מאמנים וגם שחקנים, נמצא פה היום", עקץ שלף, "וכל מי שכאן נחוש להשיג את המטרה והיא אליפות אירופה". בקשר לכושרו האישי, אמר שלף: "בקיץ שעבר הייתי פצוע ונולד לי בן ולאחר מכן היתה לי שנת חופש (בהתייחסו לשנה במכבי; ח.ז) וכעת אני מרגיש טוב ומוכן היום למשימה".

עוזר המאמן, יעקב ג'ינו, יוצא היום לצרפת כדי לרגל אחרי בלגיה, במשחק האימון האחרון שלה מול הנבחרת המקומית. מהמשחק אמור ג'ינו לחזור עם מידע לגבי הסגל הסופי של הבלגים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker