טלטלה בידיעות אחרונות: בכיר עוזב, צפויים קיצוצים בכוח האדם

ציון פרץ, המשנה למנכ"ל הקבוצה, עוזב על רקע מינויו הצפוי של מנכ"ל ynet אבי בן טל למנכ"ל ■ בן טל צפוי לבצע שינויים מרחיקי לכת בקבוצת ידיעות אחרונות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

נמשכים השינויים הדרמטיים בידיעות אחרונות: המשנה למנכ"ל ציון פרץ, אחד הגורמים החזקים והוותיקים בקבוצה, פורש מתפקידו. הפרישה היא על רקע מינויו הצפוי של מנכ"ל ynet אבי בן טל למנכ"ל הקבוצה.

פרץ, שהיה אחראי על כל פעילות השיווק והמנויים, היה אחד האישים המקורבים למו"ל נוני מוזס. הוא היה מועמד לתפקיד מנכ"ל הקבוצה ראש בראש מול בן טל. בין השניים יש עימות חריף. כפי שפורסם ב-TheMarker, מוזס החליט למנות את בן טל לנהל את הקבוצה כולה - וכתוצאה מכך פרץ פרש מתפקידו.

אבי בן טל, המנכ"ל המיועד של ידיעות אחרונות
אבי בן טל, המנכ"ל המיועד של ידיעות אחרונות צילום: ירון ברנר

בן טל הוביל את ynet בהצלחה לרווחיות, וצבר מעמד בעל השפעה רבה בקבוצת ידיעות. הוא ימונה לתפקיד במקומו של ינון אנגל, שמונה לתפקיד מנכ"ל ידיעות - לשנתיים בלבד. מינויו של בן טל קודם לאחר שעסקה גדולה למכירת ידיעות לאיש העסקים לארי אליסון - התפוצצה.

בן טל צפוי לבצע שינויים מרחיקי לכת בקבוצת ידיעות אחרונות. בשוק התקשורת מעריכים כי בן טל צפוי לבצע רה-ארגון בפעילויות השונות, התייעלות משמעותית, קיצוץ כוח אדם ומוספים ושינויים פרסונליים בהנהלת הקבוצה. 

ידיעות אחרונות ופרץ סירבו למסור תגובה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker