פרסום ראשון |

מה גרם ליוניליוור לעצור את שיווקן של אלפי אריזות דגני בוקר?

ברשתות השיווק מדווחים על מחסור בקורנפלקס ובדליפקאן אך ביוניליוור סירבו למסור מה הבעיה שגרמה לעצירת השיווק ■ יוניליוור: "חברתנו מבצעת באופן שוטף בדיקות מחמירות מאוד לכל מוצריה טרם יציאתם לשוק"

עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קורנפלקס תלמהצילום: דניאל צ'צ'יק
עדי דברת-מזריץ

חברת יוניליוור עצרה את האספקה לחנויות של אלפי אריזות דגני בוקר - ובנקודות המכירה מתחיל מחסור במוצרים.

ל-TheMarker נודע כי יוניליוור, יצרנית בין השאר של המותגים תלמה, כריות, דליפקאן, ברנפלקס וקוקומן, גילתה בבדיקות שקיימה במותגים קורנפלקס ודליפקאן בעיה שלא מאפשרת את שיווקם.

מדובר באירוע משמעותי עבור יוניליוור, שבו הופסק השיווק של מאות טונות דגני בוקר שהיו מיועדים להישלח לחנויות. בחברה הוחלט לשלוח את המוצרים לבדיקות נוספות, שאחריהן יוחלט אם להשמיד את המוצרים או להמשיך בשיווקם.

עם זאת, ביוניליוור סירבו למסור מה הבעיה שנתגלתה בבדיקות. בחברה ביקשו להבהיר כי המוצרים לא שווקו לחנויות וכי דגני הבוקר הנמכרים בחנויות תקינים. מכיוון שהבעיה נתגלתה לפני מעבר הסחורה לחנויות, לא נעשה הליך של ריקול (קריאה להחזרת המוצר ליצרן).

ברשתות דיווחו כי המחסור במותגים קורנפלקס אלופים ודליפקאן קיים נכון לעתה בחלק מהסניפים, והוא צפוי להימשך ואף לגבור בימים הקרובים.

מיוניליוור נמסר בתגובה כי "חברתנו מבצעת באופן שוטף בדיקות מחמירות מאוד לכל מוצריה טרם יציאתם לשוק. לעתים בדיקות אלה גורמות לחוסרים זמניים. עם זאת, חברתנו מעולם לא מתפשרת על איכות ותקינות ומוצריה. כמובן שכל מוצרי החברה, לרבות דגני הבוקר של תלמה, תקינים ובטוחים לשימוש".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker