הראשון להצטרף: אריה גולן עובר לחטיבת החדשות בתאגיד השידור

גולן, 69, מגיש מ-1996 את "יומן הבוקר" וכן זכה בפרס סוקולוב למפעל חיים בתחום התקשורת המשודרת

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

אחד העוגנים האקטואליים של קול ישראל, מגיש "יומן הבוקר" של רשת ב' אריה גולן, חתם עם תאגיד השידור הציבורי והוא יעבור לחטיבת החדשות בתאגיד החדש. גולן צפוי להמשיך להגיש את תוכניתו הקבועה בכל יום, וייתכן כי בהמשך ימלא תפקידים נוספים בחטיבת החדשות.

תאגיד השידור נמצא בימים אלה בבנייה וגיוס עובדים. עד כה נמתחה על התאגיד ביקורת על ניהול גיוס העובדים לחטיבת החדשות, וזאת לאחר שרוב העובדים שגויסו היו כתבי גלי צה"ל לקראת שחרור. כעת מבצע התאגיד צעד משמעותי ראשון לגיוס של הארסנל העיתונאי הקיים ברשות השידור, ולראשונה מצרף עיתונאי בכיר מהרשות לשורותיו.

אריה גולןצילום: תומר אפלבאום

גולן, 69, מגיש מ-1996 את "יומן הבוקר". גולן זכה בפרס סוקולוב למפעל חיים בתחום התקשורת המשודרת. לפני כשנתיים החלה רשות השידור במהלך להפרשתו של גולן לפנסיה, אך בסופו החזירה אותו להגיש את היומן.

המעבר החלוצי של גולן, עוד לפני כל הטאלנטים האחרים ברשת ב', הוא אירוני במיוחד. גולן הוביל את הקו התקיף ביותר מבין עיתונאי רשות השידור נגד מהלך הסגירה-פתיחה של רשות השידור והקמת התאגיד החדש. הוא נשא נאומים תקיפים והתראיין בתקשורת שוב ושוב נגד המהלך – וכעת כאמור מצטרף לתאגיד.

מעברו של גולן אינו היחיד, ובכירים נוספים ברשת ב' וברשות השידור צפויים להצטרף לתאגיד – בהם למשל קרן נויבך.

בתאגיד השידור אישרו את פרטי הידיעה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker