אחרי 14 שנה - מנכ"ל ידיעות טכנולוגיות פורש מתפקידו

ד"ר אסף אברהמי פורש מתפקידו בקבוצת ידיעות אחרונות ועובר לתעשיית הלוטו העולמית ■ ישמש כמנהל חברת פיימקס שבקבוצת OmniNet, זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל ידיעות טכנולוגיות מידע בקבוצת ידיעות אחרונות, פורש מתפקידו לאחר 14 שנה בקבוצה. אברהמי עובר לתעשיית הלוטו העולמית וישמש בתפקיד בכיר בקבוצת OmniNet-נזריאן.

ידיעות טכנולוגיות מידע (YIT) היא חברת הטכנולוגיה ומערכות המידע של קבוצת ידיעות אחרונות, ועוסקת בפיתוח כל פעילות הדיגיטל, המובייל והאפליקציות שלה. תחת אברהמי הרחיבה החברה את פעילותה והפכה גם לספק דיגיטל ובמקביל ניהלה פרויקטים דיגיטליים עבור לקוחות שונים, בהם מערכת הביטחון. החברה עסקה גם ביזמות ופיתחה את מיזם הספרים הדיגיטליים Evrit.

צילום: אריאל שליט

אברהמי החל את דרכו בקבוצת ידיעות אחרונות בשנת 2001 ושימש כמנהל פרויקט ההקמה של דפוס הקבוצה בפארק בר-לב ואחר כך כמנכ"ל דפוס ידיעות תקשורת והממונה על מערך התפעול והייצור של קבוצת ידיעות אחרונות. ב-2008 הוא מונה למנכ"ל ידיעות טכנולוגיות, ובתחילת 2014 הורחבו תחומי האחריות של אברהמי לתחומי הייצור והתפעול בקבוצת ידיעות אחרונות, ותחת ניהולו היו גם שני בתי הדפוס בראשון לציון ובפארק בר-לב, המרכזים הגראפיים ומערך ההדפסה המסחרית.

אברהמי ישתלב עתה בתפקיד בכיר בפעילויות קבוצת OmniNet, זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן וניל קדישא מלוס אנג'לס, ממייסדי ענקית השבבים Quallcom. הוא ינהל את חברת פיימקס (PayMaxs) המספקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחומי המובייל והרשתות החברתיות לתעשיית הלוטו העולמית. מרכז הפיתוח של החברה נמצא בישראל והיא פעילה באירופה וארה"ב.

בשלב זה לא ברור מי יחליף את מקומות של אברהמי, וייתכן כי תחומי אחריותו יחולקו בין מנהלים אחרים בקבוצה. לפני כחצי שנה פרש מתפקיד יו"ר ידיעות טכנולוגיות שילה דה-בר, עורך "ידיעות אחרונות" לשעבר.

קבוצת ידיעות אחרונות נמצאת בימים אלה בהכנות לקראת מהלכי האיחוד של כל פעילויות הקבוצה בבניין אחד בראשון לציון, מהלך שיגרור גם התייעלות כוח אדם. המעבר צפוי להתבצע ברבעון הראשון של 2016.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker