קרב הפרסומאים |

שילוח: "תבדקו איך יהושע קיבל תקציבים", יהושע: "מי שיוציא דיבתנו רעה - ישלם. והרבה"

יהושע לא נשאר חייב למול ההאשמות שפירסם נגדו בטוויטר אילן שילוח, יו"ר קבוצת מקאן: "עדיין לא התגברת על ההפסד הצורב במכרז הטוטו?"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הסערה סביב מסרבת להירגע ונהפכת לקרב מהלומות מילוליות בין שני פרסומאי-על בישראל; - אילן שילוח ויו"ר משרד הפרסום יהושע TBWA - רמי יהושע, שמשרדו קיבל את תקציב הפרסום של פרויקט "לא לדאוגוסט" של משרד התרבות – .

שילוח צייץ בטוויטר שלו אתמול "תבדקו איך רמי יהושע קיבל את תקציבי הטוטו לאורך השנים...". בהמשך העלה ציוצים נוספים באותו נושא, בהם הוא רומז לבעייתיות בטיפול של יהושע. בין אמירותיו: "תחפרו בענין הזה ובטוטו גם אז תגלו הרבה דברים מעניניים", וגם: "מבקר המדינה יבדוק הקלטות של רגב. מדוע לא המשטרה?".

אילן שילוחצילום: אייל טואג

היום השיב לו יהושע בפוסט ארוך בחשבון הפייסבוק שלו. יהושע חזר על האמירות כי אינו מקורב כלל לשרה רגב והוסיף: "איש לא יוציא את דיבתנו רעה, ומי שיעשה זאת ישלם. והרבה". בהמשך כתב: "ועכשיו למלעיזים והמצייצים ובהם הצייצן הראשי - אילן שילוח. מה כואב לך כל כך? שאתה מפסיד כל פעם מולנו? עדיין לא התגברת על ההפסד הצורב במכרז הטוטו? שלחת את מבקר המדינה, המשטרה, את מי שיכולת, לבדוק את תקינות המכרז/כלום. הכל כשר ונקי. מתסכל, אה?".

עוד כתב יהושע: "הדרך הקלה היא לשלוח את מלחכי הפנכה שלך בתקשורת, להשתלח. תכיר בזה, אתה חלש. אתה היסטרי. פחדן. כך עשית בפרשת גלנט. לכן כנראה, אתה נותן במכרזים האחרונים אפס עמלה. לכן אתה גונב את פרסמן בחזירות כשאתה מבין שאתה הולך להפסיד את לאומי".

"לא יעזור לך" הוסיף ואמר. "כולם רואים לאן הולכת את מגה, שהגיעה לסף פשיטת רגל. לא אזכיר את האחרים מפאת כבודם. אולי כדאי שתעבור לחזיונות הדיגיטליים שלך. תמשיך למכור סיפורי פוגי, ותשמיד חצי מהערך למשקיעים התמימים שלך. אולי הכי טוב בעצם שתפרוש, תמשיך לצייץ מהבית. בזה אתה הכי טוב. ציוצים".

רמי יהושעצילום: עופר חג'יוב

בת זוגו של שילוח, שירה מרגלית, צייצה בתגובה: "רמי יהושע, פרסומאי - איש גס רוח, גם שם קרדיטים על פרסומות שהוא לא עשה (מקדונלד'ס גחלים) וגם משמיץ את אילן שמפעיל אנשים מטעמו.. בהצלחה עם דן".

מרגלית עצמו צייץ: "גס רוח בשם רמי יהושע טען שביקרתי בעיתון את מירי רגב בשליחות חתני. זה שקר מוחלט. הנ״ל לא טרח לפנות אליי. כתיבת יהושע עליי היא בריונות לשונית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker