השרה מירי רגב מאיימת: אגיש תביעת דיבה נגד ערוץ 10 אם לא יחזור בו מטענותיו

רגב: "ההקלטה שהושמעה נלקחה מתוך סימולציה שערכתי למסיבת עיתונאים" ■ הפרסומאי רמי יהושע: "אין לי שום היכרות מוקדמת עם השרה רגב. פעלתי בעניין הזה בתור משרד הפרסום של הטוטו"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שרת התרבות, מירי רגב, מאיימת בתביעת דיבה כנגד ערוץ 10, בעקבות פרסום ההקלטות מאתמול. בהקלטות נשמעת רגב כשהיא מנסה, לכאורה, יחד עם אנשי משרדה לתאם גרסאות ולתרץ בדיעבד - מדוע הועבר ללא מכרז תקציב בגובה 2.5 מיליון שקל למשרד הפרסום יהושע TBWA.

רגב כינסה הבוקר (ב') מסיבת עיתונאים שבה אמרה: "אני מצטערת לקלקל לכם את החגיגה ולהציג את העובדות - מעולם לא פגשתי את רמי יהושוע (בעלי משרד הפרסום יהשוע TBWA - נ"ט), מעולם לא דיברתי איתו ואני ממש לא מקורבת אליו. הפעם הראשונה שראיתי אותו היתה בפגישה מקצועית שבה השתתף יהושוע כנציג הטוטו".

מירי רגבצילום: מוטי מילרוד

רגב אף הוסיפה כי "ערוץ 10 יצטרך לקחת אחריות על הפרסומים שהכפישו את שמי והציגו יחסי קרבה שאינם קיימים. מדובר בדיבה לשמה ועורך הדין שלי עומל ברגעים אלה על מכתב הפונה לערוץ 10 בבקשה שיחזור בו מטענותיו ולא, אתבע על הוצאת דיבה".

לטענת רגב, "פרויקט לא לדאוגוסט, מתחילתו ועד סופו, על כל היבטיו, עבר אישור של כל הגורמים המקצועיים והיועצים המשפטיים. משולב בו ספורט ותרבות ועד כה למעלה מ-200 אלף תושבי ישראל, 24 שעות ביממה - ולכן הטוטו היה שותף לפרויקט זה. הטוטו, כשותף, מימן את אירועי הספורט העממי ואת השיווק באמצעות הספק שלו - רמי יהושוע, שעבר מכרז בטוטו ללא כל התערבות המשרד. מי שמנסה להכפיש את שמי לא יצליח, הכל נעשה על פי דין ובחיווי משפטי".

בנוסף, רגב אמרה כי "ההקלטה שהושמעה נלקחה מתוך סימולציה שערכתי למסיבת עיתונאים. נערכנו לשאלות כמו - למה נבחרו ישובים מסויימים, כמה זה עלה ועוד. בין השאר, מדוע רמי הוא המפרסם ולא דרך לפמ. מה שאמרתי בקלטת הוא שצריך להגיד את האמת וזה הציטוט. האמת היא שהטוטו כשותף מימן את אירועי הספורט העממי ואת השיווק באמצעות הספק שלו רמי יהושוע ללא התערבות המשרד".

רמי יהושועצילום: עופר חג'יוב

יהושע: "אף אגורה שחוקה לא עברה אליי ממשרד התרבות"

גם יהושע הגיב הבוקר לפרסום בערוץ 10, ואמר בראיון לניב רסקין בגלי צה"ל כי "בניגוד לפרסומים, אין לי שום היכרות מוקדמת עם השרה מירי רגב. מעולם לא פגשתי את השרה רגב לפני הפגישה במשרד התרבות והספורט. מי שמרמז שיש לי היכרות מוקדמת עם השרה ובעקבות כך היא רצתה להעביר לי תקציב מוציא את דיבתי רעה".

יהושע הוא הפרסומאי של הטוטו. בערוץ 10 נטען אתמול, על ידי הכתב הפוליטי ספי עובדיה, כי בין יהושע לרגב היתה היכרות מוקדמת – טענה שכאמור מוכחשת כעת.

לדברי יהושע, "פעלתי בעניין הזה בתור משרד הפרסום של הטוטו. אף אגורה שחוקה לא עברה אליי ממשרד התרבות והספורט, הטוטו מימן את הקמפיין".

הוא הוסיף כי "אם מישהו אחר היה מציג רעיון אחר - הוא היה עושה את הקמפיין הזה. אנחנו זכינו כי אנחנו הצענו את הרעיון הכי טוב, הכי מדליק, שהיה קונצנזוס בקרב עשרות המשתתפים באולם הישיבות - זכינו במכרז ברמה הזאת שאמרו שהרעיון שהטוטו הביא הוא הרעיון הכי טוב. אפשר לראות את זה בפרוטוקול".

עם זאת, יהושע לא השיב לשאלה מדוע הטוטו היה קשור לפרויקט כזה, שלא כלל תחרויות ספורט. לדבריו, הטוטו הוא חלק ממשרד התרבות והספורט והוזמן ולכן הוזמן להציע הצעות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker