פייטן נולד: ערוץ 20 משיק את הריאלטי המסורתי הראשון

התוכנית, בהנחיית עודד מנשה, ייתחרו הפייטנים על אופן ביצוע פיוטי ימי הסליחות, עשרת ימי תשובה, תפילת אל נורא עלילה, אדון הסליחות ועוד ■ הפייטן של המדינה ייבחר בגמר שייערך לקראת יום הכיפורים

נתי טוקר
נתי טוקר

ערוץ 20 מנסה לעשות צעד נוסף בתחום התוכן ומשיק לראשונה תוכנית ריאליטי מוסיקלית. הערוץ יעלה לקראת החגים את תחרות הכישרונות "הפייטן", בה יוכתר הפייטן של ישראל.  בין השופטים שישתתפו בתוכנית נכללים קובי אפללו, דוד ד'אור, אביהו מדינה ויחיאל נהרי, ואת התוכנית ינחה עודד מנשה.

בדומה לתחרויות כישרונות, צוות התוכנית יסתובב בישראל ויחפש פייטנים מכל רחבי הארץ מגילאי 16 ומעלה. הפייטנים ייבחרו לפי האופן שבו הם מתפייטים בתפילות ופיוטים של ימי הסליחות, עשרת ימי תשובה, תפילת אל נורא עלילה, עננו, אדון הסליחות ועוד. התוכנית תשודר בתקופת החגים.

שופטי "הפייטן" - הריאלטי של ערוץ 20צילום: ניר בוקסנבאום

את ההפקה תוביל חברת ההפקה סטודיו גלאם של עמי גלאם, לשעבר מנהל תחום הבידור בזכיינית ערוץ 2 קשת. לאחר שלב האודישנים ישודרו שלבי הדו קרב, ההופעה מול קהל ולבסוף לגמר הגדול. בתכנית הגמר, שתתקיים לקראת יום הכיפורים, יצטרף לנבחרת השופטים הזמר, השחקן וחתן פרס ישראל יהורם גאון.

ערוץ 20 עבר בשבועות האחרונות לאולפנים החדשים ברמת החי"ל של חברת מימד. הערוץ משכן במקום את משרדיו וכן את הפקת כל תוכניותיו, וכן באולפנים מצולמות גם תוכניות פריים טיים של הערוצים המסחריים.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ