בעקבות המכירה לברייט פוד הסינית: תקציב היח"צ של תנובה עוזב את שלום תל אביב

תקציב יחסי הציבור של החברה, הנחשב לאחד הגדולים והיוקרתיים במשק הישראלי, יעבור לגילאב אסטרטגיה וייעוץ תקשורתי שבבעלות אבי שוברט ומשה גל - שמטפל בתקציב ברייט פוד בישראל

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

מכה למשרד יחסי הציבור של זמיר דחב"ש ורינת פרידמן: תקציב היח"צ של תנובה, שטופל מ-2011 במשרד שלום תל אביב, יוצא מטיפול המשרד. זאת כתוצאה משינוי הבעלות בתנובה והעברתה לידי התאגיד הסיני ברייט פוד — בעסקה שהושלמה באחרונה. התקציב יעבור לגילאב אסטרטגיה וייעוץ תקשורתי שבבעלות אבי שוברט ומשה גל, שמטפל בתקציב ברייט פוד בישראל.

תקציב יחסי הציבור של תנובה הוא אחד הגדולים והיוקרתיים במשק הישראלי. ב-2011 החל לטפל בתקציב שלום תל אביב, לאחר גל המחאה החברתית. המשרד טיפל בזמנו גם בקרן אייפקס, ששלטה בתנובה.

קוטג' של תנובהצילום: טלי מאייר

התקציב טופל במשותף במשרד שלמור תקשורת של אירינה שלמור ובמקביל במשרד שלום תל אביב — שבשנים האחרונות קיבל יותר תחומי פעילות לאחריותו, על חשבון שלמור. במאי האחרון הופסקה, לאחר 20 שנה, ההתקשרות עם שלמור בין השאר על רקע יחסים אישיים בין שלמור לבין סמנכ"לית התקשורת של תנובה אלונה אריאל-להב.

גילאב מטפל כיום בתקציב היח"צ של קבוצת דלק, הבנק הבינלאומי, פיבי, פז, מפעל הפיס, נוברטיס, LG ועוד.

מתנובה נמסר: "הנושא נמצא בבחינה וטרם התקבלה החלטה".

משלום תל אביב נמסר: "שלום תל אביב עובדת עם תנובה מזה ארבע שנים ושותפה לפיתוח והטמעת מהלכים מרכזיים של החברה בשנים האחרונות - בהם המצפן התזונתי, השקת יולו ומהלכים צרכניים ואסטרטגיים אחרים. אנו מכבדים את רצון הבעלים החדשים לבצע שינויים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker