לא רק ערוץ 20: ערוץ הספורט הגיש בקשה לשדר חדשות

בערוץ טוענים כי הצופים בתוכנית הארוכה רוצים להתעדכן בשידורי חדשות בקצרה על העניינים השוטפים, ובמטרה לשמר את הצופים בערוץ הספורט יש צורך לספק להם שידורי חדשות

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

ערוץ הספורט הגיש למועצת הכבלים והלוויין בקשה לשדר שידורי חדשות. הבקשה הוגשה באופן ספציפי לשילוב חדשות בתוכנית הבוקר ממבזקים שיגיעו מאולפן גלי צה"ל, אך בענף מעריכים כי היקף שיתוף הפעולה בין הגופים לשידור חדשות עשוי להתרחב.

ערוצי הכבלים והלוויין צריכים לקבל אישור מיוחד מהרגולטור כדי לשדר חדשות. באחרונה הגיש ערוץ 20, ערוץ במקור הוקם למורשת ישראל, בקשה להקים חברת חדשות ולשלב שידורי חדשות.

סלוצקי ודומינגז, מגישי תוכנית הבוקר בערוץ הספורטצילום: פיני סילוק

כעת גם ערוץ הספורט רוצה להתרחב ולתת לצופים גם שידורי חדשות. בשלב זה בערוץ מבקשים לשדר שידורי חדשות במסגרת תוכנית הבוקר "בוקר ספורט", שנמשכת כשעתיים וחצי בהנחיית סלוצקי ודומינגז. בערוץ טוענים כי הצופים בתוכנית הארוכה רוצים להתעדכן בשידורי חדשות בקצרה על העניינים השוטפים, ובמטרה לשמר את הצופים בערוץ הספורט יש צורך לספק להם שידורי חדשות.

הערוץ כבר החל לשדר מאולפן גלי צה"ל מבזקי חדשות. בין הערוץ לגלי צה"ל יש שיתוף פעולה נרחב במסגרת תוכנית הספורט היומית. עם זאת, בעקבות פנייה של המועצה, הגיש כעת הערוץ בקשה רשמית לשלב שידורי חדשות. שיתוף הפעולה הוא תוכני ולא כולל העברת כספים.

בערוץ הדגישו כי אין להם כל כוונה להפוך את ערוצי הספורט לערוץ שרובו משדר חדשות שוטפות, אלא רק לשפר את תוכנית הבוקר. ואולם בענף התקשורת יש הערכות כי ערוץ ספורט ינסה להרחיב את שידורי החדשות, במקביל לצמיחה של ערוצים מתחרים או ערוץ 20, שביקש לשדר חדשות.

טרם נמסרה תגובת ערוץ הספורט. ממועצת הכבלים והלווין נמסר: "הבקשה הונחה על שולחננו והיא נבחנת כחלק מכלל ההיבטים הנוגעים לשידורי חדשות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker