עמית משיח ימונה למנכ"ל משרד הפרסום מקאן

שרשרת הניהול החדשה של מקאן מגדירה יעדים מחדש: הגדלת פעילות הקבוצה ממיליארד שקל כיום ל-1.5 מיליארד שקל, כש-60% מהפעילות תהיה באינטרנט

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

עמית משיח ימונה למנכ"ל משרד הפרסום הגדול בישראל, מקאן תל אביב. ריצי' הנטר, מנכ"ל הקבוצה ומשרד הפרסום, ימשיך בתפקיד מנכ"ל הקבוצה ויתמקד בפעילות הבינלאומית וטיפול בלקוחות אסטרטגיים. את הארגון מחדש הוביל יו"ר הקבוצה, אילן שילוח.

משיח שיהיה אחראי על פעילות הפרסום והדיגיטל, כיהן כמנהל מכירות ראשי של חברת הפרסום Eyeview, ובין 2004 ל-2010 היה סמנכ"ל לקוחות בכיר במקאן.

עמית משיח, מנכ"ל מקאן תל אביב
עמית משיח, מנכ"ל מקאן תל אביב

כחלק מהודעת המינוי בקבוצת מקאן פירסמו מעט נתונים על פעילות הקבוצה. לפי הנתונים, היקף פעילות הקבוצה הכולל מגיע למיליארד שקל, והיעד הוא להגדיל את הפעילות ל-1.5 מיליארד שקל.

עוד מסרו בקבוצה כי היעד הוא להגדיל את הפעילות הבינלאומית מכ-200 מיליון שקל כיום, בעיקר בתחום הדיגיטל והפרסום מבוסס תוצאות, ל-400-600 מיליון שקל, כך שהפעילות הבינלאומית תחזיק 33% מפעילות הקבוצה. הקבוצה רוצה גם להגדיל את פעילות האינטרנט מכ-33% מסך פעילות הקבוצה היום, לכ-60% מהפעילות תוך חמש שנים.

אילן שילוח מסר: "מקאן תל אביב ממשיכה להתאים את עצמה לשינויים במפתח התחרות ובצרכי הלקוחות המקומיים והגלובליים, ובתוך כך מציבה לעצמה יעדים ברורים להמשך התמקצעות ולגידול במחזורי הפעילות. אני מאמין כי שרשרת הניהול החדשה בקבוצת מקאן תוביל למסלול שיטיב עם כלל מקאן, מסמנכ"לים ועד תקציבאים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker