אתר וואלה הוריד מהאוויר ידיעה על העדויות נגד שרה נתניהו

בשלב זה הידיעה בוואלה עדיין עולה בתוצאות החיפוש בגוגל, אך הקלקה על תוצאת החיפוש מובילה לעמוד ללא תוכן ■ ב-Ynet, הידיעה זכתה לככב שעות ארוכות בכותרת הראשית

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

אתר וואלה הוריד היום (א') מהאוויר ידיעה שעסקה בעדויות שהתפרסמו היום מפי אב הבית ועובדים נוספים בבית משפחת נתניהו. הידיעה עלתה לאוויר ואף קודמה בדף הפייסבוק של וואלה, אך הוסרה מהאוויר וכעת אין גישה אליה.

הידיעה, תחת הכותרת "עדויות האימה: שרה נתניהו צעקה והשפילה את העובדים", דיווחה על התצהירים החדשים שהגיש מני נפתלי, אב הבית לשעבר בבית משפחת נתניהו ועובדים נוספים. הידיעה התפרסמה כמעט בכל גופי התקשורת - למעט "ישראל היום". ב-Ynet, הידיעה זוכה לככב במשך שעות ארוכות בכותרת הראשית של האתר.

בשלב זה הידיעה בוואלה עדיין עולה בתוצאות החיפוש בגוגל, אך הקלקה על תוצאת החיפוש מובילה לעמוד ללא תוכן. הידיעה גם הוסרה מדף הפייסבוק של וואלה חדשות.
אין זו הפעם הראשונה שבה נמחקות ידיעות באופן מסתורי בוואלה. באתר העין השביעית דווח על כמה ידיעות, בין השאר על כאלה שעסקו במשפחת נתניהו וב"ישראל היום", שנמחקו לפי הוראת המנכ"ל אילן ישועה.

במקרים אחרים דווח גם בטור "מי נגד מי" של אביב הורביץ על מקרים שבהם נמחקו ידיעות מאתר וואלה בשל חשש מפגיעה במפרסמים - ב-2013 הוסרה מהאתר ידיעה שעסקה בקמפיין ברשת ב' שקידם שקידם כתבה ב"ידיעות אחרונות" נגד שרה נתניהו.

ישועה הוא גם זה שנתן את ההוראה להפסיק לפרסם באתר וואלה את טוריו של אלדד יניב, וזאת לאחר שהעורך הראשי לשעבר ינון מגל ניסה להמשיך ולקדם פירסומם. אודי הירש, המשנה לעורך וואלה, מסר: "אין תגובה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום