השכר ברשות השידור מטפס; השיאן - עודד שחר עם 55 אלף שקל בחודש

דו"ח הממונה על השכר באוצר חושף: השכר הממוצע ברשות, שנמצאת בשלבי פירוק, הגיע ל-18,533 אלף שקל ברוטו בחודש לעובד - עלייה של 2% לעומת 2012

נתי טוקר
נתי טוקר

למרות תקופת המשבר וההיערכות לסגירה, השכר הממוצע ברשות השידור המשיך לטפס ב-2013 והגיע ל-18,533 אלף שקל ברוטו בחודש לעובד - עלייה של כ-2% לעומת 2012. בשנה שעברה היו רשומים ברשות השידור 1,530 משרות. כיום, הרשות נמצאת בשלבי פירוק לקראת הקמת גוף חדש לשידור הציבורי, שאמור להיות יעיל יותר.

שיאן השכר ברשות השידור הוא הפרשן הכלכלי, עודד שחר, שהשכר הממוצע שלו מגיע ל-55 אלף שקל. אחריו ממוקם הפרשן לענייני ערבים, עודד גרנות, עם 54 אלף שקל. מפקח השידור נמצא במקום השלישי עם 52 אלף שקל.

עודד שחרצילום: צילום מסך - ערוץ 1

כתבת רשת ב' לענייני צבא, כרמלה מנשה, מדורגת במקום החמישי עם סכום דומה של 42 אלף שקל ברוטו בחודש, ואחריה עוד מפקחי שידור ומנהלי אחזקה עם כ-41 אלף שקל. יו"ר רשות השידור, אמיר גילת, זכה לשכר ממוצע של 41 אלף שקל. כפי שפורסם ב-TheMarker, על כך שלמרות שמליאת רשות השידור פוזרה באוגוסט - גילת קיבל חודשי הסתגלות עד דצמבר. המנכ"ל המודח של רשות השידור, יוני בן מנחם, השתכר ב-2013 שכר ממוצע של 40 אלף שקל.

ברשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, המפקחת על הערוצים המסחריים, שיאן השכר היה המנכ"ל שי באב"ד עם 39 אלף שקל בחודש ברוטו. אחריו נמצא נציב תלונות הציבור, דוד רגב, שזכה לשכר ממוצע של 36 אלף שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker