אחרי עזיבת דנקנר: משרד הפרסום פובליסיס יפרסם את מותג החיתולים של שופרסל

מדובר על תקציב ייעודי של כ-3 מיליון שקל להשקת המותג הפרטי של שופרסל בתחום החיתולים ■ תקציס הפרסום של שופרסל מטופל במשרדי גיתם ואדלר ■ שופרסל: "אין חלוקת תקציבים מחדש"

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

תקציב הפרסום של מותג החיתולים הפרטי של חברת שופרסל יטופל במשרד הפרסום פובליסיס, שבניהולו של ארי מלמוד. מדובר על תקציב ייעודי של כ-3 מיליון שקל בשלב ראשון להשקת המותג הפרטי של שופרסל בתחום החיתולים.

תקציב הפרסום של שופרסל טופל מזה יותר מ-27 שנה בעיקר במשרד הפרסום גיתם BBDO, לצד חלק קטן יותר במשרד אדלר חומסקי. בין בעלי המניות המשרד נכלל מודי כידון, ידידו הקרוב של בעל השליטה לשעבר בשופרסל, נוחי דנקנר. ההערכות היו כי תחת דנקנר תקציב הפרסום של שופרסל לא יועבר מגיתם.

בשנה האחרונה נכנסו לניהול קבוצת גיתם עידן הר-טוב ועמית לבני כמנכ"לים משותפים, והצליחו לגייס לקוחות חדשים ולהרחיב את פעילות המשרד. ואלם החשש היה כי במקביל לעזיבתו של דנקנר את אי.די.בי, תקציבי הפרסום שהיו בשליטתו, כולל שופרסל וסלקום, יעזבו את גיתם.

עד כה התקציבים לא עזבו את המשרד וממשיכים לפעול. ואולם כעת תקציב חדש של שופרסל, שמיועד למותג הפרטי בתחום החיתולים, יטופל במשרד פובליסיס. מדובר על התקציב הייעודי למותג הפרטי ולא על נתח נוסף מתקציב רשת השיווק.

התקציב עבר לפובליסיס על רקע העובדה שהמשרד מטפל בתקציב מותג החיתולים בייביסיטר, שמייבא גם את המותג הפרטי של שופרסל. בנוסף, מלמוד שימש בעבר מנכ"ל חברת חוגלה שמייצרת את חיתולי האגיס ויש לו מומחיות בתחום.

משופרסל נמסר: "אין חלוקת תקציבים מחדש, חברת די.פי.אל עובדת עם פובליסיס ולכן טבעי הדבר שהם יכניו את הקמפיין באופן נקודתי וחד פעמי. החלוקה בין המשרדים נשמרת כשהיתה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker