בגלל חוב של 400 אלף שקל - הערוץ בערבית הורד משידור

הערוץ "הלא" שעלה לאוויר ב-2012 שרוי בקשיים כלכליים ובמאבק בין בעלי המניות הרבים שלו ■ כמו כן, הערוץ אינו עומד במחויבויות ההפקה שלו, וכמעט ואינו זוכה לצפייה

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

הערוץ הייעודי "הלא" בערבית המשדר באפיק 30 ב-HOT ו-yes ירד אחר הצהריים מהאוויר ואינו משודר כרגע. חברת Rrsat שהפעילה את מערך השידור הפילה את השידור בשל טענה לחוב של 400 אלף שקל.

הערוץ שעלה לאוויר ב-2012 שרוי בקשיים כלכליים ובמאבק בין בעלי המניות הרבים שלו. הערוץ הוא אחד מחמשת הערוצים הייעודיים שיכול לשלב פרסומות בכבלים ובלוויין.  הערוץ אינו עומד במחויבויות ההפקה שלו, וכמעט ואינו זוכה לצפייה.

Rrsat מעבירה את השידור לזכיינית רשת ששותפה בערוץ ומשם מופץ ל-HOT ו-yes.  בשל החוב שלא שולם החליטה החברה להפיל את השידור. בשלב זה מנסים בערוץ, בין השאר באמצעות רשת, להחזיר את השידור באמצעות תשתיות בזק.

חלק מבעלי המניות בערוץ מנסים כיום להגיע להסדר שלפיו יזרימו כסף להמשך פעילות הערוץ. אם לא יגיעו להסדר, והערוץ לא ישודר, מועצת הכבלים עשויה לפסול את רישיון הערוץ.

אם הערוץ יירד מהאוויר, תחלט מועצת הכבלים 3 מיליון שקל ערבויות מבעלי המניות. בשלב זה מנסים בעלי המניות המרכזיים - ענני תקשורת, רשת, קבוצת רנד ובסאם ג'אבר - להגיע להסכם להזרמת כספים ולהוצאת השותפים האחרים בחברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker