גיא סודרי מונה לסמנכ"ל התוכן של חדשות 2

סודרי משמש מזה כשבע שנים עורך המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 ואחד האנשים החזקים בחברה

נתי טוקר
נתי טוקר

עורך המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2, גיא סודרי, מונה לסמנכ"ל התוכן של החברה. סודרי ימונה לתפקיד במקומו של סמנכ"ל התוכן הקודם, חיליק שריר, שפרש לטובת תפקיד סמנכ"ל התוכן של זכיינית ערוץ 2 קשת, המחזיקה במחצית מחברת החדשות.

סודרי (37), בעל תואר במשפטים, משמש מזה כשבע שנים עורך המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 ואחד האנשים החזקים בחברה. הוא ערק לחדשות 2 לאחר שמילא את אותו התפקיד בחדשות ערוץ 10 – שם עבד מיום הקמת החברה. לפני כן היה עורך תוכנית בגלי צה"ל.

במכתב ששיגר מנכ"ל חדשות 2, אבי ויס, לעובדי החברה היום הוא ציין כי כישוריו העיתונאיים והעריכתיים של סודרי מוכחים על המסך מדי יום. אין ספק שבשנותיו כעורך הראשי של המהדורה המרכזית הוא הוביל אותה להישגים חסרי תקדים גם בתוכן וגם בשיעורי הצפייה שעלו מדי שנה בהתמדה כשבשנת 2013 נשבר שיא כל הזמנים ומסתמן שהשנה ישבר אף השיא הזה". וייס לא התייחס בהודעתו לפרישתו של שריר – שכבר יצא לחופשה.

גיא סודריצילום: אלון רון

סודרי מתמנה לתפקיד הבכיר בתקופה של חוסר ודאות לעתיד חברת חדשות ערוץ 2. על הפרק מונח תזכיר החוק להקדמת פיצול ערוץ 2, והוצאת קשת ורשת לערוץ חדש ברישיון. במצב כזה, החוק מאפשר הליך התמחרות בין שתי החברות על חדשות 2, אך קיימות על הפרק אפשרויות רבות אחרות של שתי החברות לעמידה בהוראות החוק של שידור חדשות.

בשלב זה לא ימונה לסודרי מחליף, והוא ימשיך לכהן בו זמנית בשני התפקידים, ויערוך מדי ערב את המהדורה המרכזית. פעם בשבוע מחליפה אותו בתפקיד העורכת נועה הוכרמן.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker