אותות מצוקה |

רשת: "אקס פקטור" נדחית, "רשת כלכלית" לא תשוב וג'ודי תוקפא

הכרזת הזכיינית על הקפאת ההפקות ודחייה של הפקות חדשות היא כחלק מהלחץ על הרשות השנייה ושר התקשורת להעניק הקלות והטבות שונות בשל ההפסדים במבצע

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

זכיינית ערוץ 2 רשת הודיעה היום כי תקפיא הפקות ותדחה העלאת תוכניות חדשות לאוויר בשל המצב הכלכלי שאליו נקלעה בגין ההפסדים בתקופת מבצע "צוק איתן". הזכיינית דיווחה על הפסדים של כ-50 מיליון שקל במבצע וכי היא נמצאת בבעיית תזרים. הזכיינית מעוניינת לקבל הטבות מהמדינה ועל רקע זה הודיעה על דחיית ההפקות.

לפי הודעת הזכיינית, נדחו צילומי עונה נוספת של "משחקי השף" ועונות נוספות של הסדרות "שנות ה-80" ו"בלתי הפיך". בנוסף, נדחו ההפקה של "אקס פקטור" ומועד השידור של התוכנית "בוס בהסוואה" שצילומיה כבר הסתיימו לפני חודשיים.

הזכיינית תבצע שינויים נוספים: התוכנית הכלכלית "רשת כלכלית" עם שרון כידון לא תשוב בשלב זה למסך "בשל צעדי ההתייעלות"; וכך גם תוכניות של ניסים משעל שהיתה אמורה לחזור לאחר החגים. גם ההפקה של תוכנית הפריים טיים שיועדה ליום שישי, שאותה יועדה להגיש ג'ודי שלום ניר מוזס, תוקפא בשלב זה.

בר רפאלי, מנחת "אקס פקטור"צילום: רפי דלויה

הכרזת הזכיינית על הקפאת ההפקות ודחייה של הפקות חדשות היא כחלק מהלחץ על הרגולטור, הרשות השנייה ושר התקשורת להעניק הקלות והטבות שונות בשל ההפסדים במבצע. למהלכים האלה יש חשיבות במיוחד לאור הליכי החקיקה שהחל להוביל שר התקשורת גלעד ארדן שיביאו לפיצול ערוץ 2 וייאלצו את רשת לצאת לשדר בערוץ חדש שבעה ימים בשבוע.

מרשת נמסר: "אנו מצרים על צעדי ההתייעלות הקשים שעלינו לבצע בימים אלה, אולם במהלך תקופת 'צוק איתן' ספגנו הפסדים קשים אשר מצריכים מאתנו לבצע שינויים והתאמות בתזרים המזומנים של החברה וכתוצאה מכך גם בלוח השידורים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker