ערוץ 20 ישדר תוכנית בשיתוף ערוץ בלומברג

התוכנית מבוססת על פורמט "המשפיעים" של בלומברג העולמית, ותתמקד בדמויות דומיננטיות בכלכלה, בפוליטיקה ובתרבות הישראלית. יורם ארבל יגיש את התוכנית

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ערוץ 20, ערוץ המורשת, ישדר בישראל תוכנית המבוססת על פורמט של ערוץ בלומברג העולמי בשם "המשפיעים" ("GAME CHANGERS"), שאותה יגיש יורם ארבל.

בתוכנית, שתתמקד בכל פעם באישיות דומיננטית אחת בחברה, בכלכלה, בפוליטיקה ובתרבות, ישולבו קטעי וידיאו בשיתוף פעולה עם הערוץ הבינלאומי. בתוכנית תיעשה השוואה בין המשפיעים בישראל לבין מקביליהם בחו"ל - למשל רמי לוי, הבעלים של רמי לוי שווק השקמה, וריצ'רד ברנסון מייסד וירג'ן.

אבי בר, נציג הבעלים של ערוץ 20, יחד עם המפיק עמי אלה, מתכוונים להקים בישראל ערוץ בלומברג ישראלי. בשלב זה, בין השאר לאור עיכובים רגולטוריים, הערוץ טרם הוקם. לתוכנית הנוכחית אין קשר להקמת הערוץ, אך הקשר בין בר לאנשי בלומברג סלל את הדרך להשקת התוכנית.

אבי ברצילום: עופר וקנין

ערוץ 20 השיק את שידוריו באופן רשמי בתחילת השבוע, ואף עלה בקמפיין פרסומי בעלות של 3 מיליון שקל. הערוץ קיבל רישיון לשדר כערוץ מורשת, אך מתמקד בתוכני אקטואליה, כלכלה וחברה - וכן רצועות ילדים ומשפחה. הערוץ מנסה כיום לגייס תקציבי פרסום ממשרדי הפרסום הגדולים.

תוכניות האקטואליה של הערוץ מצולמות באולפני Ynet, שאף מפיק חלק מתוכניות הערוץ. בר עצמו מקיים שיתוף פעולה בערוץ ZOOM שבבעלותו עם חברת ההפקות ADD, שבבעלות בתו של נוני מוזס, הדס, וחתנה ירון ליכטנשטיין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker