קמפיין נגד חמאס: מי ערף למונה ליזה את הראש?

משרד הפרסום גליקמן נטלר סמסונוב ממשיך בקמפיין הפרסומי בעד ישראל ■ גיל סמסונוב: "העולם מזועזע מהברוטליות של דאע"ש, אבל לא מבין שהיא בדרך לפריז ולונדון"

נתי טוקר

משרד הפרסום גליקמן נטלר סמסונוב ממשיך בקמפיין הפרסומי בעד ישראל: אחרי שהציב  בידיה של המונה ליזה טיל גראד עובר המשרד לשלב השני בקמפיין, והפעם המונה ליזה כרותת ראש. המשרד מנצל את הזעזוע הבינלאומי מהסרטון שבו צולם אירוע עריפת ראשו של העיתונאי האמירקאי ג'יימס פולי, שהיה שבוי בידי איסלאמיסטים קיצוניים מזה כשנתיים.

בשלב השני של הקמפיין נראים פסלים או דמויות מערים ברחבי העולם כשהם ערופי ראש, ונכתב כי האירועים האלה יגיעו גם למדינות אלה. כך נראית המונה ליזה ממוזיאון הלובר בפאריס לאחר שערפו את ראשה, פסל דוד מאיטליה ללא ראש, פסל החירות בניו יורק וגם שומר במשמר המלכה בלונדון.

"העולם מזועזע מהברוטליות, אבל לא מבין שהיא בדרך לפריז ולונדון", מסביר גיל סמסונוב, מבעלי המשרד, את הקמפיין הסנסציוני שיופץ ברשתות החברתיות. לדבריו, "העולם לא מבין שישראל עומדת מול אותו איסלאם קיצוני. שישראל היא הסכר שבולם את הנחשול המטורף.  הם תומכים בחמאס, חושבים שהחמאס זה ילדים ונשים שישראל רוצחת ולא מבינים שהחמאס הם האחים של דאע"ש".

4 מתוך 4 |
צילום: גליקמן נטלר סמסונוב
1 מתוך 4 |
צילום: גליקמן נטלר סמסונוב
2 מתוך 4 |
צילום: גליקמן נטלר סמסונוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker