רני רהב - הקאמבק: קיבל את תקציב היח"צ המקומי של טבע

משרדו של רהב יטפל מעתה בטבע המקומית ובשיווק התרופות בישראל, וכן בקשרי הקהילה של התאגיד הבינלאומי ■ תקציב הייעוץ לתאגיד טבע הבינלאומי, להנהלה ולדירקטוריון, ימשיך להיות מטופל במשרד שרף תקשורת

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

תזוזות בענף היח"צ: תקציב יחסי הציבור של טבע ישראל עובר למשרד יחסי הציבור של רני רהב. משרדו של רהב יטפל מעתה בטבע המקומית ובשיווק התרופות בישראל, וכן בקשרי הקהילה של התאגיד הבינלאומי. תקציב הייעוץ לתאגיד טבע הבינלאומי, להנהלה ולדירקטוריון, ימשיך להיות מטופל במשרד שרף תקשורת.

את רהב עזבו באחרונה תקציבים של חברות ענק, בהם תקציבים מקבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר, עידן עופר, לב לבייב, הנהלת שטראוס ואחרים. מנגד, נוספו כמה תקציבים כמו קבוצת הנדל"ן של רות שפייזר.

קבלת התקציבים של טבע ישראל, גם אם מדובר על הזירה המקומית המצומצמת, היא הישג משמעותי לרהב בתקופה זו. לתפקיד מנכ"ל טבע נכנס בינואר ארז ויגודמן, מי שעבד עם רהב כאשר עמד בראש מכתשים אגן ולפני כן בקבוצת שטראוס.

עד עתה טיפלו בתקציבי יחסי הציבור של טבע ישראל משרדי היח"צ שלום תל אביב, יפה אפרתי וסלעית. ההערכות הן שבכוונת טבע ישראל לאחד את כל תקציבי היח"צ המקומיים אצל רהב.

מחברת טבע נמסר: "חברת טבע מעדכנת כי ערכה שינוי במערך התקשורת שלה. חברת רן רהב תקשורת תעניק שירותי ייעוץ ויח"צ לטבע ישראל ומנהליה. בנוסף, חברת רן רהב ויח"צ בע"מ תצטרף למערך התקשורת של טבע ותעניק שירותי יח"צ לתאגיד בתחום קשרי הקהילה. חברת הייעוץ ויחסי הציבור שרף תקשורת, העובדת עם חברת טבע מזה מספר שנים, תמשיך להעניק שירותי יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי להנהלת תאגיד טבע ולדירקטוריון החברה".

רהב מסר: "אין תגובה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker