חפשו את המאמרים במקום אחר: צו פירוק למגזין "פלייבוי" ישראל

מגזין "פלייבוי" הישראלי הושק במרץ 2013 על ידי היזם האמריקאי דניאל פומרנץ, שעשה עלייה לישראל ■ היקף ההשקעה המדווח אז הגיע למיליון דולר ■ החברה נתבעה ע"ס מאות אלפי שקלים

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בית המשפט המחוזי בתל אביב נתן היום צו פירוק לחברת אמריקה-ישראל מדיה, שהוציאה לאור את מגזין "פלייבוי" בגרסה העברית, זאת לאחר שהחברה צברה תביעת ע"ס מאות אלפי שקלים. השופט איתן אורנשטיין קבע כי החברה תפורק, וימונה לה מנהל מיוחד מטעם הכנ"ר, וכונס הנכסים יארגן אסיפת נושים.

מגזין "פלייבוי" הישראלי הושק במרץ 2013 על ידי היזם האמריקאי דניאל פומרנץ, שאף עשה עלייה לישראל. היקף ההשקעה המדווח אז הגיע למיליון דולר. המגזין כלל תמונות עירום של כוכבות ישראליות לצד כתבות וראיונות עם אישים ישראלים, וכן כתבות מתורגמות מגיליונות "פלייבוי".

אלא שפעילות המגזין היתה הפסדית, ולאחר כמה חודשי פעילות נקלע המגזין לקשיים. מדצמבר 2013 לא יצא לאור המגזין. עובדי המגזין התאגדו והגישו תביעה על סך כ-200 אלף שקל לבית המשפט בגין אי תשלום שכרם. עובדים אחרים הגישו תביעה לבית הדין לעבודה על סך עשרות אלפי שקלים. לבקשת הפירוק למחוזי בתל אביב הצטרפה גם חברת גט טקסי, שהחוב כלפיה מצד החברה מסתכם בכ-80 אלף שקל.

במהלך הדין הבהיר נציג כונס הנכסים הרשמי כי אין בקופת החברה כספים כלל. בית המשפט מינה את כונס הנכסים למפרק הזמני של החברה עד להחלטת הנושים לגבי מפרק קבוע. בית המשפט גם חייב את נושאי המשרה בחברה להתייצב במשרדי הכנ"ר ולמסור כל מידע הנוגע לעסקי החברה. לתפקיד המנהל המיוחד של החברה יתמונה נציג הכנ"ר.

שער המגזין הישראלי של "פלייבוי"

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker