מנכ"ל סטימצקי החדש לעובדים: " אתם הלב הפועם של סטימצקי"

אייל גרינברג, במכתב לעובדים מנסה לשקם את אאמון: מצ"ב הנייד שלי. אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או בקשה"

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

אחרי תקופה ארוכה של חוסר אמון בין עובדי סטימצקי להנהלה, הרוכשים החדשים של סטימצקי מנסים לפתוח דף חדש ולהרגיע. במכתב לעובדים ששלח המנכ"ל החדש של סטימצקי ומבעלי החברה, אייל גרינברג, נכתב כי "אתם ורק אתם, הלב הפועם של סטימצקי, המשאב החשוב והעיקרי ומחוללי השינוי האמתיים, אתם הפנים ותמצית האיכות שהפכה את סטימצקי למילה נרדפת לתרבות ישראלית. שותפי ואני מודעים לכך שעברה עליכם - עובדי סטימצקי - תקופה לא ברורה. אולם, היום אנו מתייצבים כאן יחדיו, כולנו כאיש אחד,על מנת להוביל את סטימצקי למקום בו היא ראויה להיות: מובילת התרבות בישראל".

המכתב לעובדים מגיע אחרי שבתקופה האחרונה עובדי סטימצקי חשו כעס רב על החלטות ההנהלה הקודמת, ובראשה המנכ"לית איריס בראל, שלקחה בחודשים האחרונים בונוס של 650 אלף שקל. אייל גרינברג, בנה של יפית גרינברג, שביחד עם קבוצת משקיעים והוצאת קוראים רכשו את החברה, כותב בין היתר כי "אני שמח לבשר לכם שרכישת חברת סטימצקי הושלמה !!... אנו אנשי עבודה ומאמינים בסטימצקי בכל ליבנו. בשבועות האחרונים הנכם עדים ודאי לפרסומים בתקשורת בנוגע לרכישת החברה, פרסומים הכוללים מידע לא מוסמך ומטעה הנובע בחלקו ממניעים לא טהורים של כאלה החפצים בכישלון הארגון ואולי אף במידור התחרות בענף", הוא כותב ומתכוון גם לבקשת הפירוק שהוגשה נגד החברה על-ידי ההוצאות לאור מודן, עם עובד, אופוס ומספר הוצאות קטנות. גרינברג מסר לעובדים את מספר הטלפון הנייד שלו והזמין אותם לפנות אליו בכל נושא ומסר כי ישתדל לסייע.

יפית גרינברגצילום: אייל טואג

הנהלת סטימצקי הודיעה השבוע כי הגיעה להבנות עם מו"לים נוספים - מלבד ההוצאות הגדולות שכבר הסכימו להסדר חובות מולה כמו כנרת זמורה ביתן, כתר ספרים וידיעות ספרים - ובהם יבנה, עמיחי, אבן שושן, מפה, על השולחן ועוד. ההבנות עליהן מדברת ההנהלה הן לתספורת של 30% מהחוב של סטימצקי אליהם ופריסתו על פני חצי שנה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker