חגי סגל מונה לעורך הראשי של "מקור ראשון"

סגל הוא אחד ממורשעי המחתרת היהודית שהורשע בשנות ה-80 בגרימת חבלה ובחברות הארגון טרור ■ סגניו של סגל יהיו אורלי גולדקלנג ואלעד טנא

נתי טוקר

העיתונאי והסופר חגי סגל מונה לעורך הראשי של עיתון "מקור ראשון", שבבעלות עיתון "ישראל היום" של שלדון אדלסון. סגניו של סגל יהיו אורלי גולדקלנג ואלעד טנא.

במאי הלך לעולמו אורי אליצור, ששימש העורך בפועל של "מקור ראשון" תחת המו"ל והעורך הראשי לשעבר שלמה בן צבי, ולאחר מכן העורך הראשי. אליצור נפטר שבועות ספורים לאחר שבן צבי נקלע להקפאת הליכים והעיתון נמכר ל"ישראל היום".

היום הודיע העיתון כי סגל, הידוע כבעל עמדות ימניות, ישמש העורך הראשי של העיתון. סגל שימש בתפקידים עריכה בכירים בערוץ 7, כעורך עיתון "נקודה" ופרסם טורים בכמה עיתונים, וכן פרסם כמה ספרים שעסקו בהתנחלויות. כיום הוא בעל טור קבוע בעיתון "ידיעות אחרונות".

סגל הוא אחד ממורשעי המחתרת היהודית שהורשע בשנות ה-80 בגרימת חבלה ובחברות הארגון טרור, לאחר שהיה שותף למלכוד כלי רכב של בכירים במגזר הערבי. הוא ריצה עונש מאסר של שנתיים. בנו של חגי סגל הוא עיתונאי ערוץ 2, עמית סגל.

מו"ל "ישראל היום", אשר בהרב, מסר: "אנחנו מאחלים הצלחה רבה לחגי, אלעד ואורלי, ומאמינים שכולנו יחד נוכל להתפנות עכשיו במלוא המרץ וחדוות היצירה למשימת השבחתו של 'מקור ראשון', שגשוגו והגדלת תפוצתו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker