פרס מפעל חיים בשיווק יוענק לעמוס שפירא ע"י איגוד השיווק ישראלי

הפרס היוקרתי יוענק במסגרת טקס פרסי תחרות אפי 2014

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

איגוד השיווק הישראלי יעניק השנה פרס מפעל חיים בשיווק לעמוס שפירא שהיה בעבר מנכ"ל חוגלה קימברלי (2002-1993), מנכ"ל אל על (2005-2002) ומנכ"ל סלקום , והיום משמש כנשיא אוניברסיטת חיפה.

הפרס יוענק במסגרת טקס הכרזת הזוכים של תחרות האפי שיתקיים ב-15 ביולי ומעניקה פרסים על אפקטיביות בשיווק. בין מקבלי הפרס בעבר: ברונו לנדסברג - סנו, מיכאל שטראוס – קבוצת שטראוס, דן פרופר – אסם, ליאון קופלר – סופר-פארם, אריק רייכמן - תנובה, וגזי קפלן ז"ל – אסם נסטלה.

אייל מליס, יו"ר איגוד השיווק ומנכ"ל תשלובת החלב ומשנה למנכ"ל תנובה, מסר ש"לעמוס שפירא קריירה ניהולית מפוארת במגוון מרשים של ענפים ותעשיות בהם מוצרי צריכה, תעופה, תקשורת וכיום בעולם האקדמיה כנשיא אוניברסיטת חיפה.  עמוס ידע להביא לכל ארגון את סגנונו המיוחד, הכריזמטי והסוחף ולעצב מחדש את החברות אותם ניהל. כמי שהשכיל להכיר ולהבין היטב את עולמות השיווק והמכירה הטיב עמוס להגדיר ולחדד את צרכי הלקוח ולמול המיקודים הללו להוביל את הארגונים אותם הוביל להצלחה מרשימה. איגוד השיווק הישראלי גאה על ההזדמנות בהענקת הפרס לעמוס שפירא ורואה במפעל הניהולי של חייו דוגמא ומופת לכל מנהל שיווק בישראל".

פרופ' עמוס שפיראצילום: רוני שיצר ג'יני

תגובות