יו"ר רשות השידור עוצר את ההתקשרות עם חברת הייעוץ למכירת הפרסומות בקול ישראל

רשות השידור עוצרת את הליכי המכרז לבחירת הגורם שישווק פרסומות בקול ישראל ■ בעקבות הדיון על סגירת רשות השידור וועדת הפרסום החליטה שיש להקפיא את עבודת חברת הייעוץ אשר ליוותה את המכרז

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2

ועדת הפרסום של מליאת רשות השידור, בראשות היו"ר אמיר גילת, הנחתה היום את הנהלת הרשות לעצור את הליכי המכרז לבחירת הגורם שישווק פרסומות בקול ישראל, ולהפסיק את ההתקשרות עם משרד הייעוץ BDO. ההחלטה מגיעה בעקבות הפרסום ב-TheMarker שלפיו למרות הליכי החקיקה בכנסת, הרשות מתקדמת בהליכי יציאה למכרז לתקופה של שלוש שנים.

רשות השידור אמורה היתה להפסיק לעבוד עם שפ"מ, הגוף שמוכר את פרסומות הרדיו בקול ישראל, כבר בתחילת 2014, אך לא נערך מכרז חדש, והרשות נאלצה להמשיך את ההתקשרות עם שפ"מ עד סוף 2014. בתחילת 2014 החליטה ועדת הפרסום של מליאת רשות השידור כי הרשות תצא למכרז חדש.

צילום: יעל אנגלהרט

הרשות שכרה את חברת BDO שתלווה אותה במכרז. על אף הליכי החקיקה בכנסת לסגירת רשות השידור והקמת גוף שידור ציבורי חדש, BDO התכוונו להמליץ לצאת למכרז לתקופה של שלוש שנים, ואף הציעו להעניק שיפוי למתמודדים במקרה של הפסקת השידורים או שביתות.

בוועדת הפרסום, בראשות גילת, הוחלט היום כי אין טעם להמשיך את ההתקשרות בשעה שהרשות עומדת בפני סגירה. בהחלטת ועדת הפרסום נכתב כי יש להקפיא את עבודת חברת הייעוץ, וההחלטה תיבחן מחדש בהתאם להתקדמות הליכי החקיקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker