מהטלוויזיה לפרסום - ובחזרה: מונתה סמנכ"לית אסטרטגיה בקשת

נעה שלח-סובול, בכירה בתחום הפרסום, תמונה לסמנכ"לית האסטרטגיה בזכיינית, לאחר 6 שנים בהן כיהנה כסמנכ"לית האסטרטגיה והמחקר במשרד הפרסום גיתם BBDO ■ את מקומה יחליף הלל גייגר

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

תפקיד חדש בזכיינית ערוץ 2 קשת: נעה שלח-סובול, בכירה בתחום הפרסום, תמונה לסמנכ"לית האסטרטגיה בזכיינית. בחברה מסרו כי שלח-סובול תהיה אחראית בין השאר על מחלקת המחקר והתהליכים ארוכי הטווח של החברה.

בשש השנים האחרונות כיהנה שלח-סובול כסמנכ"לית האסטרטגיה והמחקר במשרד הפרסום גיתם BBDO, שמטפל בין השאר בתקציבי הפרסום של קבוצת פוקס, סלקום, שופרסל, אסם, חוגלה, בנק הפועלים, מפעל הפיס, אופל. בעבר ניהלה שלח-סובול את מחלקת הפלנינג במשרד הפרסום צרפתי שטרנשוס זמיר.

את מקומה של שלח-סובול בגיתם BBDO יחליף הלל גייגר, שימונה לסמנכ"ל האסטרטגיה במשרד. גיר עושה את הצעד ההפוך – מהטלוויזיה לפרסום - ועובר לענף לאחר חמש שנים שבהן כיהן כמנהל אגף האסטרטגיה השיווקית ופיתוח המוצרים בחטיבת השיווק של HOT. לפני כן כיהן כארבע שנים כמנהל תחום האסטרטגיה השיווקית של סלקום.

נעה שלח-סובול
הילל נייגר

השינוי בגיתם BBDO, נערך כמה חודשים לאחר חילופי ההנהלה במשרד – לתפקיד המנכ"לים מונו עדו הרטוב ועמית לבני, שהחליפו בתפקיד את מיכל המאירי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker