נתי טוקר

המו"ל החדש של עיתון "מעריב", אלי עזור, שבבעלותו גם המותג "סופהשבוע" שהקים בסוף 2012, החליט כי המותג "מעריב" הוא יהיה המותג המוביל מבין שני העיתונים. כבר ממחר ייבלע המוסף המגזיני "סופהשבוע" בתוך עיתון "מעריב", שיחזור לדוכנים. המחיר לחבילת העיתונים יהיה 15 שקלים, בהתאם למחיר "מעריב" עד כה, כאשר עד כה "סופהשבוע" בלבד עלה 10 שקלים.

כבר אתמול, לאחר אישור הממונה על ההגבלים, נסגרה סופית העסקה שבה רוכש עזור את "מעריב" תמורת 4 מיליון שקל. "המותג 'מעריב' הוא חזק מאוד ואנחנו לא מתכוונים לוותר עליו", אמר גורם בקבוצת "ג'רוזלם פוסט". לדבריו, "נדע כיצד לשלב את שני המוצרים יחד ולייצר עיתון לא פחות טוב ממה שהיה".

מחר יופץ קונטרס אחד של חדשות, של "מעריב" ו"סופהשבוע" יחד. המוסף המגזיני של מעריב, "סוף השבוע", לא ייצא לאור – ובמקומו יצורף מוסף "סופהשבוע" שהיה בשליטת הקבוצה.

אלי עזורצילום: מוטי קמחי

במקביל, עזור הפסיק כבר אתמול את הפצת המהדורה החינמית של העיתון בשעות הערב - מהלך שאותו יזם שלמה בן צבי בחודשים האחרונים. כעת בוחנים בקבוצה כיצד לשלב בין המותג החדש "מעריב" לבין החינמון "ישראל פוסט" שבבעלותם. ההערכות הן כי תצא מהדורה מורחבת של "מעריב – ישראל פוסט" למנויים, ומנגד תצא לאור מהדורה מצומצת שתחולק חינם. "נחזור לעשות עיתון יומי ואף נעבה אותו", אומר גורם בקבוצה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker