"ישראל היום" ו"ג'רוזלם פוסט" הגישו הצעות לרכישת "מקור ראשון"

"ישראל היום", בשל נתח השוק שלו, ייאלץ לבקש אישור הממונה על ההגבלים לביצוע העסקה ■ נאמן החברה, חן ברדיצ'ב, אמור להגיש ביומיים הקרובים לבית המשפט את המלצותיו בנוגע לזהות הרוכש

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

העיתונים "ישראל היום" ו"ג'רוזלם פוסט" הגישו הצעות לרכישת העיתון "מקור ראשון", . מועד הגשת הבקשות לרכישת העיתון הסתיים היום (ב') אחר הצהריים. בנוסף לאלה הגיש המנכ"ל הנוכחי של "מקור ראשון" מטעמו של המו"ל שלמה בן צבי, , הצעה לרכישת "מקור ראשון". גם חברת אשדיר, הפועלת בתחום הפרסום ועלוני השבת למגזר הדתי, הגישה הצעה.

הנאמן הציע למכירה את פעילות החברה, המחולקת לשלושה חלקים: עיתון "מעריב", עיתון "מקור ראשון" ואתר NRG. "ישראל היום" הגיש הצעה לרכישה רק של "מקור ראשון" ושל אתר NRG, בעוד "ג'רוזלם פוסט" שבבעלות אלי עזור הגישו הצעה כוללת - אך גם הם מעוניינים בעיקר ב"מקור ראשון".

שלמה בן צביצילום: מוטי קמחי

ההערכות הן כי בסופו של דבר העסקה תוכרע על ידי בית המשפט. "ישראל היום", בשל נתח השוק שלו, ייאלץ לבקש אישור הממונה על ההגבלים לביצוע העסקה. נאמן החברה, חן ברדיצ'ב, אמור להגיש ביומיים הקרובים לבית המשפט את המלצותיו בנוגע לזהות הרוכש. אם אכן לא יימצא רוכש לפעילות "מעריב", מסתמן כי העיתון ייסגר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker