הכל 10? |

נענע10 מפטר עובדים וצפוי להיטמע בערוץ 10

אתר נענע10 מפסיד כיום כ-10 מיליון שקל בשנה ■ בעלי השליטה החלו בהליכי פיטורים והאתר צפוי להיטמע בתוך פעילות ערוץ 10■ ארגון העיתונאים פנה להנהלת אתר נענע 10 בדרישה לקיים מו"מ מול נציגות העובדים באתר■

נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי טוקר

ארגון העיתונאים פנה להנהלת אתר נענע10 ודרש לעצור את הליך השימוע לפני פיטורים לעובדים ולקיים משא ומתן מול נציגות העובדים באתר. הבוקר (א') זימנה הנהלת האתר שבעה עובדים לשימוע לפני פיטורים, מתוך 45 עובדים. ההערכות הן כי רוב העובדים יפוטרו והאתר כולו יוטמע בתוך פעילות ערוץ 10.

בשבועות האחרונים קיימו בעלי השליטה בערוץ 10 והנהלת הערוץ דיונים לגבי עתידו של אתר נענע10. נציגיו של רון לאודר, שמחזיק 50% מהאתר, החליטו להפסיק להזרים לאתר כסף, ומתכוונים להעביר את אחזקותיהם לידי ערוץ 10, שמחזיק ביתרת המניות באתר.

אתר נענע10. צילום: צילום מסך

בכוונת ערוץ 10 להטמיע את מערכת נענע10 בתוך הערוץ ולמנות את דני רייכר, מנהל הניו מדיה של ערוץ 10, למנכ"ל ועורך ראשי של האתר. האתר צפוי לפעול תחת ערוץ 10 ללא מערכת נפרדת. האתר מפסיד כיום כ-10 מיליון שקל בשנה.

כחלק ממהלך זה זומנו היום לשימוע לפני פיטורים שבעה עובדים במערכת ולאחרונה התפטר העורך הראשי איתן מרקוביץ'. במכתב ששיגר בן זליכה, רכז פעילות ארגון העיתונאים, להנהלת נענע 10 נכתב כי "אנו מזכירים לכם כי למעסיק יש חובה להתדיין מול ארגון העובדים בכל שינוי מבני בעל השלכות על העובדים. התדיינות כזאת לא התקיימה. אנו דורשים כי תקפיאו את השימועים ותקיימו התדיינות מול ארגון העיתונאים. אני ממליץ כי נקבע לצורך כך פגישה בהקדם האפשרי".

טרם נמסרה תגובת בעלי נענע 10.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker